Млинець Мій• 12 августа 2023

Як відноситесь к жінкам, які не працюють?

Результат:
вже голосів: 237
109 (45.99%) Це нормально
48 (20.25%) Інше
37 (15.61%) Норма, якщо є пасивний дохід
26 (10.97%) Жінка повинна працювати
11 (4.64%) Норма, якщо заміжня
6 (2.53%) Норма, якщо є діти до 18
Milichka• 12 августа 2023
Ответ дляРекламама
У мене в сімʼї є два приклади коли жінка не працювала і це потім вилізло боком (голою сракою) і залежністю від чоловіка, який ні в що не ставить жінку. Тому мій вибір працювати і бути незалежною.
Ой)))) а прикладів де працювала, тягнула все на собі у вас нема?

Рекламама• 12 августа 2023
Ответ дляMilichka
Ні, нема
Зупка_цем• 12 августа 2023
Ответ дляРекламама
От мені на чужих також пофіг. Але є сестра, яка майже ніколи в житті не працювала. Зараз сидить на шиї у «гражданского мужа», який не вивозить її трати, купа боргів через це. Він прямим текстом просить вийти на роботу, але вона нічого не вміє і не знає. Мінімалка їй не підходить.

І це стає і моєю справою, бо я вимушена вислуховувати ці скиглення постійно і скарги на чоловіка. Іноді здуру намагались їй допомогти стати на ноги, закривати кредити, але вона з касти «жінка не повинна працювати». Більше такою дурістю не займаюсь, хай сама крутиться.
А хто вас змушує слухати скиглення? Це вам для чогось потрібно)))
Рекламама• 12 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ніхто. Так, я знаю за це. Я не хочу ображати, тому і вислуховую купу непотрібної інфи. Потім відчуваю спустошення. Ставлю на перше місце почуття інших, а не свої.
Оч@ров@Шк@• 12 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Виховували так, що соромно бути домогосподаркою.
когда вас так успели воспитать?
если вам лет 40,то могли,но такие вопросы 40летние не задают.
Зупка_цем• 12 августа 2023
Ответ дляРекламама
Вибирайте себе
Рекламама• 12 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Вибирайте себе
Це легко сказати) я і сама це розумію, але поки не знаю як зробити)

Задолбулька• 12 августа 2023
Ответ для90x60x90
А коло інтересів працюючої, наприклад, оператором (набивання накладних) чим відрізняється.
Таке враження, що як виходить жінка на роботу, то це обов´язково щось творче, різноманітне, з викликами-досягненнями. Ага, щаз)))
Согласна с вами, работая не прочитала ни одной книги, не было даже времени поесть, работала без перерывов и с парой выходных в месяц, из-за недосыпов выглядела как наркоман. Не работаю, кайфую от жизни, и каждая вебкамщица старается меня попрекнуть какая я плохая и непорядочная
Несемо світло разом• 12 августа 2023
Не сприймаю людей, які не працюють і тягнуть гроші з інших: батьки, родичі, чоловіки, жінки. Якось же їм треба за щось жити. Тому, як ті піявки, присмоктуються і тягнуть.
Не розумію жінок, які нічого за душею не мають, живуть за рахунок чоловіка і не працюють. Якщо чоловік десь дінеться, як вони збираються жити.
Але якщо у людини є пасивний дохід, то хай робить, що хоче, з голоду не пропаде.
Несемо світло разом• 12 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Без разницы, но вот соседку жаль. Она никогда не работала, привыкла к хорошей жизни, муж рано умер в 52, бизнес рассыпался, первых года 3 жила на сбередение и продала машину мужа, деньги основные были в обороте. Живет тем что сдает вторую квартиру с дочкой и внуком, до войны 8 тыс сдавала. Дочка тоже никогда не работала и была на содержании у папы. За 5 лет постареоа на 15, то всегда с маникбрчиком и укладочкой, а тут по ходу срвспм раскреилась, седая ходит, даже не краситься...
Я просто приввкла с детства, что рассчитывать можно только на себя, поэтому без раьоты себя не вижу. Правда и работу очень люблб, интересная.
От хто Вам вже 5 дизлайків вліпив. Трутні жіночого роду?
Ви праві на 100%. Треба завжди вміти себе прогодувати, а не бути від когось залежною.
Уходя дверю не хлопать• 12 августа 2023
Не працюю . Не хочу. Не карьерист. Не ненавижу вранці вставати. Немає навичок та досвіду заробляти багато. А йти касиром чи прибиральницею немає здоров´я да і не бачу сенсу працювати по 8-10 годин на мінімальну зарплату. Та й вік вже давно не 20. Так вже життя склалося...
Зупка_цем• 12 августа 2023
Ответ дляРекламама
Можливо, точно знаю)
сама пройшла цей шлях з родичами, котрі вели себе схожим чином
Анонимба• 12 августа 2023
Да на здоров´я.З якого дива мені лізти до їх способу життя:грошей вони ж в мене не просять.А от коли попросять,то направлю на роботу)
Патріотка з дивану• 12 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Да хай ліплять. Мені то що, то не моя історія.
Танюша мама двоих принцесс• 12 августа 2023
Я отношусь к таким и другим женщинам с уважением. Каждый знает как лучше для него.
Элька-Карамелька• 12 августа 2023
Відношусь з заздрістю
автор Млинець Мій • 13 августа 2023
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Я відповіла в опитуванні, що не працювати може мама с дітьми.
Тому що вважаю, що виховання дітей - теж робота.
Цікаво, що ця відповідь в меншості. Це ж ’мамський’ форум?
автор Млинець Мій • 13 августа 2023
Зараз працюю, є дитина. Бо грошей мужа не вистачає. Не працювала деякий час до війни, тоді легше було.
Рекламама• 14 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
Можливо, точно знаю)
Поділіться, будь ласка, як позбулись цього?

Зупка_цем• 14 августа 2023
Ответ дляРекламама
Я в терапії і сама психолог, це шлях по усвідомленню себе і своїх потреб. Як не банально звучить, але це про вибирати себе.

Спочатку після таких зустрічей усвідомлювати як я? Що зі мною щойно відбулося? Скільки в мене зараз енергії , більше ніж до зустрічі чи менше? Для чого я це роблю зі собою? Для чого мені рятувати сестру/маму/подругу? Якщо я не буду рятувати, то що відбудеться?

А з часом вже перед зустріччю запитувати себе , чи я дійсно хочу зараз це слухати? Чи мені обовʼязково це робити? Якщо я не візьму слухавку, не піду, то що буде?

Усвідомити, подумати про сестру/ маму , що вона теж ДОРОСЛА людина. Вона справиться. Вона ВЖЕ справляється - ходить на роботу, народила дітей, здобула освіту…
І в розмові говорити про себе, що я сьогодні втомлена, не маю сил слухати це, давай поговоримо про щось інше…
Рекламама• 14 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем

Дякую! 💐