Млинець Мій• 12 августа 2023

Як відноситесь к жінкам, які не працюють?

Результат:
вже голосів: 237
109 (45.99%) Це нормально
48 (20.25%) Інше
37 (15.61%) Норма, якщо є пасивний дохід
26 (10.97%) Жінка повинна працювати
11 (4.64%) Норма, якщо заміжня
6 (2.53%) Норма, якщо є діти до 18
Язвочка• 12 августа 2023
На мою думку, якщо жінка не працює, то це дуже нестійкий стан з точки зору фінансів. Залежність від чоловіка - то ще півбіди. Але й з чоловіком може щось трапитися (не побажаю нікому, звісно, але особливо зараз під час війни, самі розумієте ).

Тому якщо не працювати, то хоча б якусь фінансову подушку собі забезпечити варто.

Але загалом - то вибір кожного, звісно. Когось іншого чи то засуджувати, чи то схвалювати я не збираюся, відповідаю лише за власний вибір.

Кашпо• 12 августа 2023
Если она живёт в достатке ,есть хорошая заначка ,чтобы в случае чего купить жилье . То умница и я ей завидую ! А если нищебродка ,но только бы не работать будет сухари есть , то дура !
Мольфарочка• 12 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Вот, чому?
І чому деякі вважають, що непрацююча жінка деградує та стає нецікавою?
Я не деградую, не вважаю нецікавою себе. Я просто дуже люблю свою роботу, а коли в ситуації мити, прибирати, готувати з утра до вечора - мені реально погано.
Язвочка• 12 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Виховували так, що соромно бути домогосподаркою.
А власна голова у Вас для чого зверху стирчить, вибачайте за дещо грубе формулювання? ))
Якщо Ви вже доросла дівчинка, то вирішуйте самостійно, як жити.
Домашка• 12 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Вот, чому?
Им так морально легче оправдывать свою замаханость работой
КАПСЛОЧНИЦА• 12 августа 2023
Нормально відношусь, сама зараз не ходжу на роботу, маю пасивний дохід 20, не багато але це мої особисті кошти, все інше покриває чоловік
Мольфарочка• 12 августа 2023
Ответ дляДомашка
Ну я була часто замахана на роботі, але це і поруч не стоїть з замаханістю зараз , будучи домогосподаркою в декреті.

ПодругаМужа• 12 августа 2023
Моя відповідь- це особиста справа жінки і її сім‘ї. Мені немає справи до того працює жінка чи ні.
маринабаранова• 12 августа 2023
Дивне питання - вона ж їсти у вас не просить)
Язвочка• 12 августа 2023
Ответ дляМлинець Мій
Вот, чому?
Бо у більшості випадків її коло інтересів різко звужується до побутових питань. І, можливо, серіальчиків.
Саме поняття ’домогосподарка’ вже фіксує жінку у певній ролі.
Сладкий лимончик• 12 августа 2023
Считаю их скучными
Домашка• 12 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
А теперь совместите эти две роли и поймёте ответ
Домашка• 12 августа 2023
Ответ дляЯзвочка
У работвющей интересов больше?
Язвочка• 12 августа 2023
Ответ дляДомашка
У работвющей интересов больше?
Працюючі набагато більш різноманітні у своїй масі. Є й такі, що не дуже далеко за інтересами відійшли від домогосподарки, але в основному все-таки хоч щось в голові ще є, крім побуту. У працюючих є вибір, у домогосподарок не дуже.
Мольфарочка• 12 августа 2023
Ответ дляДомашка
Совместить 2 роли не так и просто, ищу няню, с работы классной слетела, теперь из-за кризиса найти сложно на ту же зп. Мой совет беременным, если классная работа, вообще не стоит ходить в декрет, вообще.
Сладкий лимончик• 12 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Завидую в глубине души
Пофигизму? Если у нее нет собственной квартиры и пассивного дохода либо заначки на 1 год жизни- это тупость
Потребую апгрейду• 12 августа 2023
Я такая. И как это влияет на вашу жизнь?
Сладкий лимончик• 12 августа 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Без разницы, но вот соседку жаль. Она никогда не работала, привыкла к хорошей жизни, муж рано умер в 52, бизнес рассыпался, первых года 3 жила на сбередение и продала машину мужа, деньги основные были в обороте. Живет тем что сдает вторую квартиру с дочкой и внуком, до войны 8 тыс сдавала. Дочка тоже никогда не работала и была на содержании у папы. За 5 лет постареоа на 15, то всегда с маникбрчиком и укладочкой, а тут по ходу срвспм раскреилась, седая ходит, даже не краситься...
Я просто приввкла с детства, что рассчитывать можно только на себя, поэтому без раьоты себя не вижу. Правда и работу очень люблб, интересная.
Угробили мужика
90x60x90• 12 августа 2023
Ответ дляЯзвочка
А коло інтересів працюючої, наприклад, оператором (набивання накладних) чим відрізняється.
Таке враження, що як виходить жінка на роботу, то це обов´язково щось творче, різноманітне, з викликами-досягненнями. Ага, щаз)))

90x60x90• 12 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Считаю их скучными
Інша справа бухгалтер на ПДВшці.
Яка весь день монотонним розблокуванням займається.
І така до вечора зад***ена, що вистачає лише на повечеряти і серіальчиком відволіктися. Хоча, стоп. Про серіальчик - це ж щодо домогосподарок писали.
Тюрюнь_Тюнь• 12 августа 2023
Где вариант ’пофиг’? Я за собой слежу, мне неинтересно, что делают другие, если это не вредит никому.
автор Млинець Мій • 12 августа 2023
Ответ для90x60x90
Касир у супермаркеті - ця робота дуже розвиває, наприклад?
90x60x90• 12 августа 2023
Ответ дляДомашка
Така собі парадигма, що непрацююча кваситься у обмеженому колі, нікуди не ходить. А от працююча після роботи все вдома швиденько перероблює і по театрах/виставках/гуртках, на ніч читає Канта.
Хоча, насправді, справа у іншому.
Та, що активна, залишається активною і без щоденних відвідин офісу, а та, що кваситься, так само буде кваситись і будучи працюючою.
Карусель-весель• 12 августа 2023
Завидую белой завистью. У меня никогда не было такой возможности.
Королева Сарказма• 12 августа 2023
Ответ дляКашпо
О, это прям обо мне )) только помимо финансовой подушки, еще и квартира своя есть до брака.
90x60x90• 12 августа 2023
Ответ дляСладкий лимончик
А якщо є?))) І не на один рік.
Ще одна парадигма: непрацююча обов´язково = на утриманні чоловіка.
Сладкий лимончик• 12 августа 2023
Ответ для90x60x90
А якщо є?))) І не на один рік.
Якщо є то молодець,логічно) ж
Карусель-весель• 12 августа 2023
Ответ дляЯзвочка
Разнообразные интересно в чем? В сплетнях офисных?
fialka123• 12 августа 2023
С непониманием
ДА да да• 12 августа 2023
Умные, раз могут не работать.