Млинець Мій• 12 августа 2023
Як відноситесь к жінкам, які не працюють?
Результат:
вже голосів:
109 (45.99%)
Це нормально
48 (20.25%)
Інше
37 (15.61%)
Норма, якщо є пасивний дохід
26 (10.97%)
Жінка повинна працювати
11 (4.64%)
Норма, якщо заміжня
6 (2.53%)
Норма, якщо є діти до 18
Без комплексів• 12 августа 2023
Отлично. Сама такая. К тем кто работают, тоже отлично.
Если бы не имела пассивного дохода, однозначно, работала бы.
Млинець Мій
• 12 августа 2023
Ответ дляGaleTTa
Это партсобрание комсомола? Журить будете ?)
Так, за тунеядство)
Рекламама• 12 августа 2023
У мене в сімʼї є два приклади коли жінка не працювала і це потім вилізло боком (голою сракою) і залежністю від чоловіка, який ні в що не ставить жінку. Тому мій вибір працювати і бути незалежною.
Надежда наш компас• 12 августа 2023
До себе погано відношусь коли не працюю, на інших пофіг, то їх справа
Млинець Мій
• 12 августа 2023
Ответ дляПопразендовна
Мого варіанту не має - пофіг
Є - інше.
Ду да ду да ду• 12 августа 2023
Мене не цікавить хто працює ( не працює) , дивлюся за собою, на інших ні часу, ні бажання. А чого Вас це взагалі турбує?
Ищу Аленя• 12 августа 2023
Не можу не працювати)
Можу не готувати - все купую готове щовечора
Зайченя• 12 августа 2023
тільки мені пофіг на те, як живуть інші?
правда, рівно до того моменту, поки не починають мене повчати або розповідати, як мені/комусь жити/робити краще))
Милота• 12 августа 2023
Завидую иногда) Работа у меня интересная, но порой хочется не иметь необходимости работать.
Чупокабра• 12 августа 2023
Яку відповідь ви очікуєте почути від аудиторії, 80% яких не працює? Логічно.
Зяблик протестант• 12 августа 2023
Я до них відношусь, це я) ну як не працюю, зараз от сітки плету маскувальні, не заробляю гроші, так, для цього в родині є чоловік.
Млинець Мій
• 12 августа 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Виховували так, що соромно бути домогосподаркою.