Белая котичка• 12 августа 2023

Життя після розлучення

Потребую підтримки...
Мій шлюб на межі розлучення, мені 36 років, з чоловіком прожили більше 17 років, є 2 діток, один школяр, з другим ще в декреті. Відносини останнім часом дуже зіпсувались, чоловік часто зривається на мені, на старшому синові, особливо на вихідних, таке враження, що ми його дратуємо... Кричить, матюкається, замахується, я теж буваю запальна, але такого собі не дозволяю. Розумію, що скоріш за все доведеться розлучатись. Як наважитись на цей крок? Страшно залишатись одній з двома дітьми...
автор Белая котичка • 12 августа 2023
Ответ дляКотогосподиня
говоріть та кажіть своєму чоловіку про свої почуття та відчуття.. « мені не подобається», « мене дратує» мене лякає. мені прикро і т д…. якщо йому пофіг — приймайте рішення… це важко.. але треба
Говорю постійно спокійно намагаюсь донести, але в нього я в усьому винна, не так сказала, не те спитала, не так подивилась і т.д.

Оч@ров@Шк@• 12 августа 2023
Его нет((( у многих есть, а у меня нет.
Если бы можно было вернуть то время, как у Вас сейчас, всё бы сделала для того, чтобы остаться вместе.
Фокус-Покус• 12 августа 2023
Ответ дляБелая котичка
Живемо у мене з моєю мамою, але мама не втручається
То він ще й в приймах живе?
Хоче показати, що і він чогось вартий, принизивши Вас.
Якщо Ви його виженете, куди він піде?
Скільки років дитині?
Чоловіки дуже часто розпускають хвоста, коли дружина у декреті, коли залежить від них.
автор Белая котичка • 12 августа 2023
Ответ дляФокус-Покус
То він ще й в приймах живе?
Якщо Ви його виженете, куди він піде?
Скільки років дитині?
До мами своєї може піти, одна дитина школяр а іншому півтора рочки
Завжди недо...• 12 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
А дітки у вас є?
Є, 10 років