Дикая Роза• 12 августа 2023

Чоловік каже, що я постійно фиркаю

Вранці ходили по справах, чекали дитину з заняття. Сидить, грає в карти в телефоні, я до нього говорю, не реагує. Тоді щось запитав, я хвилину відповідаю, через хвилину повторює запитання, відповідь не слухав. Прийшли додому, я приготувала їсти, все поскладала, він попилососив і ліг класти сина спати, але так і не поклав. Син грається, він лежить. Я далі бігаю, мию ванну і тд. Прийшла, прошу встати і допомагати, ясно що не самим милим голосом. Насилу встав. Зварив кукурудзу, ініціативний, бо весь час голодний, зварив не смачно, бо не вміє. Я прибрала, пішла робити піцу, приходить, чому так мало помідорів. Я кажу, що продукти додому приношу тільки я, бо ніколи не знаю, коли чоловік прийде з роботи. А мене 45 кг, важко багато тягнути. І тут почалось, що я цілий день фиркаю, що помідорів мало і буде не смачно. Я весь час не права в нього. Він такий молодець, а я така дура. Чи я не права? Може він правий?
Печенюшка• 12 августа 2023
Боже, так мило)
тяжкаялюдина• 12 августа 2023
Ви дуже багато працюєте...
Завжди недо...• 12 августа 2023
Недолго в браке?
Почемучечка• 12 августа 2023
Ви забагато на себе берете, винні самі((
Добра, коли сита!• 12 августа 2023
Ви один одного вартуєте. ’Не вміє варити кукурудзу’,’помідорів мало,бо я 45 кг(це взагалі нонсенс ),кажу як 45-кг жінка,але не суть)Вам нічого не заважає за тими помідорами чоловіка відправити і все.
Коротше, таке ото)
Вам треба було обом не сім´ю створювати,а дорослішати
ЖующаЯКонфету• 12 августа 2023
У нас ще між цим усім фирканням секс то в ванній
То на кухні
То в літньому душі ))
Шиворот Навыворот• 12 августа 2023
Невкусно сварил кукурузу? Мне кажется вы уже придираетесь
АБВГДэшница• 12 августа 2023
В мене лише одне питання: як можна кукурудзу зварити не смачно? От як? Як не вари, вона ж однакова вийде, це ж не Мішлєн 😂
Щось мені здається, що ви чоловіка вже забємбали.
Цідило правди• 12 августа 2023
КАК кукурузу можно было сварить невкусно? он соды в воду насыпал, что ли?
Принцепесочка• 12 августа 2023
В сексі хоч нормально?
В курсі діла• 12 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну.. Не скажите у бм даже получалось испортить бутеры, какая там кукуруза)
В шоколаде• 12 августа 2023
Як можна не вміти зварити кукурудзу? Що за секрети варки кукурудзи?
В курсі діла• 12 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
Легко. Вы просто не сталкивались с теми кто реально рукожоп, да еще без особого желания)
В шоколаде• 12 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
Бутери легше зіпсувати ніж кукурудзу
В кого тако було• 12 августа 2023
Для вас його кукурудза не смачна, для нього - ваша піца. Ви квити.

А взагалі нащо ви так у вихідний напружуєтесь? Ванна, пилососити, прибирати те, се... Вихідні для відпочинку, кому потрібний той перфекціонізм і зіпсований суботній вечір?
В курсі діла• 12 августа 2023
Ответ дляВ шоколаде
Бутери легше зіпсувати ніж кукурудзу
Да нет. Бутер из масла и сыра. Варить не надо...
В шоколаде• 12 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
Проте там три інгредієнти, сир, масло, хліб... А там сама кукурудза...
В кого тако було• 12 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
Это вы перфекционистка. А ему и так хорошо.
В курсі діла• 12 августа 2023
Ответ дляВ кого тако було
Ага конечно, хорошо, готовил то не он)
Леди Г• 12 августа 2023
Чому не сядете грати поруч, замість пилососити і піцу робити?
Пирожкиня• 12 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
Та что ж ее варить - залил водой, соли насыпал и на огонь. Как можно «невкусно” сварить кукурузу? Может, сама кукуруза невкусная, сорт такой?
В курсі діла• 12 августа 2023
Ответ дляПирожкиня
Вот вы, например, уже неправильно сварили)
Шиворот Навыворот• 12 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
О, ну понятно, просто кто-то мозгоклюй. Я варю просто в воде без соли, отлично и вкусно
Пирожкиня• 12 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
Тю, всегда так варю, и сегодня тоже и всем все вкусно. А как надо?
В курсі діла• 12 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
А вы хамка.
В курсі діла• 12 августа 2023
Ответ дляПирожкиня
А воду слить?) А потом темы, спасите-помогите метеоризм, умираю)
Пирожкиня• 12 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
Эээ, в смысле - воду слить? Вы думаете, я ее ем из кастрюли с водой, что ли? Я ее вынимаю, вообще-то из воды, перед тем как есть)))))
Чижик Пижик• 12 августа 2023
Автор, вы умелый тролль. Сейчас все передерутся из-за того, что каждая не так кукурузу варит.
Пирожкиня• 12 августа 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Та ладно, какая разница как варить. Главное чтоб было вкусно. Но если сорт говно, то как ни вари будет говно.
бЭйбА• 12 августа 2023
У меня вопрос только по кукурузе, а как можно ее не вкусно сварить?