Инста_Богиня• 13 августа 2023
Підкажіть, будь ласка, як вдягати цю спідницю
Є така спідниця. Я так розумію це накидка на сукню, яка кріпиться на поясі.
Яким чином її закріпити? Там повинні бути стрічки, це система типу як в корсетах?
Инста_Богиня
• 13 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ближче сфоткайте, не видно
Ось є шість таких петель. Як їх зʼєднати між собою? Потрібно вставити стрічку ? А яку? Тонку чи, навпаки, широку?
Стрічки у мене немає, піду купувати
Инста_Богиня
• 13 августа 2023
Після прання трохи червоного потрапило на тканину (
Який краще колір стрічки ? Білий чи червоний ? Це повинно бути типу тонкого шнурка чи все таки широка стрічка?
Мандолина Бу• 13 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Стрічки у мене немає, піду купувати
Стрічку і бантом завязуєте
Широку
Инста_Богиня
• 13 августа 2023
Ответ дляПацелуйнитуда
У вас внизу же вроде шнуровка?
То від самої спідниці кант на тканині
Инста_Богиня
• 13 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Стрічку і бантом завязуєте
Широку
Дякую. А колір який краще ? Червоний чи щоб зливалось з петлями - білий
Пацелуйнитуда• 13 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Думаю средняя. Не сильно широкая и не сильно тонкая. И чтобы не заворачивалась, держала форму. Можно что-то из бейки присмотреть чтобы в стиле было..
Мандолина Бу• 13 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Білий
Мэри Попкинс• 13 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Білий і тонкий, це чисто технічна стрічка, не декор. Але, якщо ви хотіли б бачити це елементом декору, то стрічка червона і широка.
Инста_Богиня
• 13 августа 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Дякую. Пошукаю обох кольорів, прикладу, яка краща буде
Поторописька• 13 августа 2023
Ответ дляИнста_Богиня
Стрічки у мене немає, піду купувати
У вас есть пришитая уже