Місячне Сяйво• 13 августа 2023
Хто їздив з Бідняжкою
Поділіться, будь ласка, враженнями, як організовують вони? Куди їздили?
Залізний кіготь• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Отож... а в який саме?))
В Прибалтику, Швецию через Польшу
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А где вы работаете, автор?
Чем вас привлекают туры Бедняжки?
Працюю на торговому підприємстві, яке спеціалізується на кормових добавках.
Дивилась різні тури, ці зацікавили ціною, датами виїзду, програмою туру (не перенасичено). А що?
Плекаю думи• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А як Ви збиралися купувати у них тур без візиту до офісу? Такі речі так не робляться. Чи метнулися би із Сум оформити документи?
Цирк)
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
Їздила вдвох з подругою.
Ви той тур, де курорт Паралія-Катеріні дивитесь?
По грошам - якщо без екскурсій до 200€ з собою на людину. В кафе за 10-15 € можна поїсти, ціни там адекватні.
Дуже раджу екскурсію в Метеори. То божественно.
Так, цей. А я якрах Меиеори думала пропустити. Я з 8ми річкою. А дітки в турі були, як переносили переїзд і екскурсії?
Плекаю думи• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Ага ага. Зараз житель маленького міста знайде 380 євро на Італію, зателефонує у Бідняжку, вони йому дадуть номер картки, він швиденько переведе кошти та буде чекати коли за ним автобус заїде.
) ну типу того, окрім того, що з малого міста треба буде дістатись у більше скоріше за все.
Ви дуже дивна
Кривая спроса• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Автору було потрібно трошки по іншому поставити запитання, бо цей турклуб локальний, з одним єдиним офісом у Вінниці. Звісно, що крім вінничан про нього ніхто не чув.
Дивно, навіть, що такі турклуби навіть існують.
Та ну , я з Києва, теж приглядалася до їхніх турів , бо був цікавий саме туди, куди маю мрію потрапити, якщо не помиляюсь, зацікавили варіанти потягом через кордон.
Рожева юбка• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Темні ті, хто купую он-лайн все що бачить. А я юридично грамотна та не один раз з такими просвітленими як Ви зустрічалися, коли постфактум після отаких он лайн купівель нічого вже не вдяти.
Може Ви і квартиру он лайн купуватиме?
Я купляла квартиру онлайн
Все було добре
Поки її рашисти не розбомбили
Тури років 5 купую онлайн, всі іншіх містах, і в своєму
Присилають договір
Підходить
Підписуємо через електронний підпис
Зкидаю гроші з картки на реквізити
Отримую на електронку всі документи
Додатково отримую новою поштою бумажні документи
А що не так?
Це і є цифровізація
Все було добре
Поки її рашисти не розбомбили
Присилають договір
Підходить
Підписуємо через електронний підпис
Зкидаю гроші з картки на реквізити
Отримую на електронку всі документи
А що не так?
Це і є цифровізація
Кривая спроса• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Тому що при купівлі туру у Вас повинен бути юридичний документ, в якому прописані умови та обов´язки сторін. Ви наче не розумієте, що це не хлібчика у магазині біля дому купити.
А потім охи-ахи, чому не попередили, а я не знала....
А що зараз підписи з ецп « заборонили» купа сервісів доя цього. Я давно через Вчасно всі договори підписую.
Ответ дляМісячне Сяйво
Були дітки різного віку.
Переносили наче нормально, принаймні, в автобусі ніхто концерти не влаштовував)
Так, кілька раз зупинялися позапланово в туалет)) Але тут певно треба дивитися по своїй дитині, наскільки вона ’посидюча’
На мій смак, Метеори дуже гарні і їх варто подивитися
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
Були дітки різного віку.
А далеко від моря селять? Як пляж взагалі?
Ms. При теле• 13 августа 2023
А я на них давно дивлюсь. Якби їхала кудись ге сама, то поїзала б з ними. Мені вони чомусь дистанційно подобаються
Борщик• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Вы из прошлого века?
Кривая спроса• 13 августа 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Я ездила с Аккордом.
Еще возит Адриатик трэвел, Evrotour, это Киевский, львовский Sverofortour.
А з ким сподобалося більш за все і який тур з відвіданих Вами порадили б від себе?
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Самолётом как-то дешево
Я па автобусний дивилась
Пік Антна• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ну,з Сум не дуже перебираємо. Тут дуже незручно з транспортом у нас.
Чому ? До із Сум до Львова потягом буде однозначно легше. Просто недавно їхала через всю Україну майже 1000 км на авто, пасажиром. Ледь вижила. Краще вже потягом
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
Там різні готелі на вибір. Залежно від ціни
Пляж нормальний,чистий.
Лежак типу безкоштовний, але треба щось замовити на барі, ціни там від 3€
Пляж нормальний,чистий.
Нема у вас фото пляжа?) Ви де селились?
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
Ось знайшла фото, де є пляж,і нема на фото мене😅
Не дуже людно)
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
Людей було достатньо, знайшла фото, де ніхто не потрапив в кадр)
Дякую вам!!! А харчувались ви по кафешкам поряд?
Ответ дляЗвожу з розуму
Ви застрягли в 2000-х . Все давно онлайн робиться . І гроші і бізнеси і великі і угоди на крупні суми . Дивно навіть таке читати . Чи можливо ви досі готівочку носите і не знаєте як телефоном оплатити
Місячне Сяйво
• 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
Ось ще кілька фоток знашла, море, в екскурсія в Афіни
Водичка яка....цікаво, кінець вересня там вже вода холодна буде?
Ответ дляМісячне Сяйво
У мене цей клуб вже декілька років в закладках. В цьому році теж дивилася на Грецію, щоправда я дуже важко переношу автобус. Потім виникли непередбачувані грошові трати і про Грецію довелося забути. Але я раджу вам відвідати їх екскурсії у Греції (якщо поїдете з ними на відпочинок). І особливо метеори. Ми були п´ять днів в Афінах в 2018 році, багато чого побачили, а ось метеори самі не змогли організувати, далекувато потягом, важко спланувати щоб там не ночувати, та й по грошам не дешево. Особисто моїй 12 річній дитині більше сподобалося саме такі природні красоти, ніж руїни Афін. Їдьте, Греція восени прекрасна