Місячне Сяйво• 13 августа 2023

Хто їздив з Бідняжкою

Поділіться, будь ласка, враженнями, як організовують вони? Куди їздили?
автор Місячне Сяйво • 13 августа 2023
Ответ дляGleva
У мене цей клуб вже декілька років в закладках. В цьому році теж дивилася на Грецію, щоправда я дуже важко переношу автобус. Потім виникли непередбачувані грошові трати і про Грецію довелося забути. Але я раджу вам відвідати їх екскурсії у Греції (якщо поїдете з ними на відпочинок). І особливо метеори. Ми були п´ять днів в Афінах в 2018 році, багато чого побачили, а ось метеори самі не змогли організувати, далекувато потягом, важко спланувати щоб там не ночувати, та й по грошам не дешево. Особисто моїй 12 річній дитині більше сподобалося саме такі природні красоти, ніж руїни Афін. Їдьте, Греція восени прекрасна
Не підкажете, вода на кінець вересня ще тепла?
Пожмаковна• 13 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Типа, турклуб для нишебродов? Простите, но других идей нет.
Для вас есть Yana Luxury travel и Седьмое небо🤦‍♀️ там и будете понты колотить, если денег хватит, конечно
yuliauuu• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Водичка яка....цікаво, кінець вересня там вже вода холодна буде?
Знайома їздила того року з 15 вересня то була нормальна водичка.
автор Місячне Сяйво • 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
А ви коли були?
Море Щастя• 13 августа 2023
Ответ дляП´яна вишня
Поряд с таким страшно стояти не то що їздити
Это точно! Как вы яхту назовете, так она и поплывет!
yuliauuu• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
А ви коли були?
Кінець липня
Добродійка• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Автору було потрібно трошки по іншому поставити запитання, бо цей турклуб локальний, з одним єдиним офісом у Вінниці. Звісно, що крім вінничан про нього ніхто не чув.
Дивно, навіть, що такі турклуби навіть існують.
Чому дивно? Існують всяки організації, я із Киева , чула про них, я люблю всякі поїздки, економ і не дуже, наскільки я знаю вони досить популярні, значить те що вони існують має сенс.
Ду да ду да ду• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Де Ви таке відкопали?
Дуже популярні вони
Gleva• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Ми були в кінці жовтня то навіть о 19 год плавали. Це море довго нагрівається і довго холодне протягом сезону
Gleva• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Мала на увазі довго холоне
Ду да ду да ду• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
А як Ви збиралися купувати у них тур без візиту до офісу? Такі речі так не робляться. Чи метнулися би із Сум оформити документи?
Ви жартуєте, хто зараз в офіс їздить. Ау, 21 століття.
автор Місячне Сяйво • 13 августа 2023
Ответ дляGleva
Мала на увазі довго холоне
Дякую! Може на кінець вересня тоді придивлюсь
Добродійка• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
У аккоода теє є цікаве, але тут часто про них не дуже відгуки
Я їжу акордом декілька років , все ОК, хотіла змінити букет, тут була тема із різними агентствами, навіть на етапі вибору, у аккорда нормальный сайт і різноманітні програми, в деяких не змогла навіть знайти програму тура, одна реклама. Акорд один із найкрупніших перевізників, звичайно на велику кількість людей відгуки будуть різні, в нашому останньому турі була пара , якій просто Все неподобалося, вся група їх хотіла прикопати, а в кінці вони устроїли істерику щоб автобус , не дивлячисьна те що частина людей запізнювалися на київський поїзд зупинилась біля їх дому у Львові, бо не хочуть брати таксі із вокзала, я думаю відгуки у таких будуть тільки негативні, який чудовий тур би не був
автор Місячне Сяйво • 13 августа 2023
Ответ дляДобродійка
Пощастило з попутниками вам.. якийсь тур можете порадити щоб з дитиною трохи моря, трохи екскурсій?))
Добродійка• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я морські тури не брала, але дивилася у них також на Грецію, досить не поганий, отель близько до моря.До війні я так хотіла в Турцію, там був гарний тур три дні на морі, Анталія, два в Стамбулі, ще Кападокія і район Памукале. Ви можете написати їм свої побажання, вони підберуть, головне не беріть із нічними переїздами, то дуже тяжко
Глубоководная селедка• 13 августа 2023
назва підозріла ,тільки через неї ніколи б не скористувалась
мимАпроходила• 13 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Ні.
То студенти колись започаткували цей клуб.
Звідти і назва
На пів ставки• 13 августа 2023
Я з Вінниці.Всі роки ( більше 15 ) їздила через Аккорд .Але оскільки Бідняжки наші місцеві ,плюс від багатьох чула , що на екскурсії одноденні їздили саме з ними.
Але з мого досвіду - ніколи знову!
Потім по сто разів вибачаються,чемно спілкуються. Але організація - жесть. Що мені потім до чемного спілкування,якщо настрій і плани зіпсовано. Як один з прикладів - приїхала до автовокзалу на місце збору раненько, а там нікого! Намагалася до них додзвонитися - тиша.Через 30 хв ., коли таки додзвонилася, вони такі ( не сказати,що засмучені чи збентежені) : забули вас попередити, группа не набралася, поїздку відмінили. А якби ось так до Вінниці я добиралася з іншого міста?! Це я так нестандартно вирішила свій День народження відсвяткувати настрій був уже на весь день відповідний ... Але я вперта)) потім ще двічі намагалася з ними подружитися ) Ну може, якщо до цього нічого окрім бабусиного городу не бачив,то норм. А так, за мої гроші хоч мінімальний сервіс має бути. В Аккорді реально подобаються гіди,розважають, порадять,підкажуть, а не тягнуться десь в хвості групи , не сплять весь час по куткам,як це прийнято в Бідняжки. І який сенс в таких організаторах, якщо питання допомагаємо вирішити ми ,люди з групи ,а гід ніби й ні до чого, демонстративно до водіїв відходить.
На пів ставки• 13 августа 2023
Ответ длямимАпроходила
Ні.
Звідти і назва
Які студенти?! Ви знаєте власника? А я знаю...
мимАпроходила• 13 августа 2023
Ответ дляНа пів ставки
Так мені вінницькі жителі розповідали
Подтяжка• 13 августа 2023
Ответ дляyuliauuu
Там різні готелі на вибір. Залежно від ціни
Пляж нормальний,чистий.
Лежак типу безкоштовний, але треба щось замовити на барі, ціни там від 3€
Я також з Вінниці, можу відповісти. Не їздила, але знаю людей, які регулярно з ними їздять, все ок.
На початку весни замовила тур в Грецію, їхати через Румунію, зупинка на ніч туди в Яссах. Потім відмовилась, бо три дні в дорозі і з зупинками не моє. Якби ще туалет був в автобусі, то можна було би подумати.
Кошти мені повернули відразу, дуже тактовна менеджер.
автор Місячне Сяйво • 13 августа 2023
Ответ дляПодтяжка
А я з опису зрозуміла, що доба в дорозі, ну хай півтори.
yuliauuu• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Півтори доби їхати.
Годин 30-32
Фима Собак• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Де останнім часом їхали з ними? А скажіть, якщо знаєте. Там один з турів на Закаопаття. Виїзд щось близько 22ї, а приїзд та початок туру о 10 ранку. Що так довго їзати з Вінниці?
Я їздила в червні в Закарпаття на вихідні з Бідняжками. Виїзд о 22:00 з центру Вінниці, о 6:00 приїхали в Стрий, снідали. Програма дуже сподобалась, озеро Синевир, гора Гимба, водоспад Шипіт, Паланок, Берегове.
Мурзилка• 13 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Зараз вік інтернету.Мій турагент,взагалі,на іншому континенті
Кондуктор маршрутки• 13 августа 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Я так попала з Акордом. Вони мені відпустку зіпсували(( Взяли 100% передоплату за тур, за два дні до початку його відмінили. Свої гроші вибивала довго( В соц. мережах вони мене заблокували) Більше до них ні ногою.
Регионщица• 13 августа 2023
Ответ дляЧучело-Мяучело
Когда мне предложили вызвать такси ’Студент’, я тоже думала, что за мной щас очкарик на велике приедет)
Відповів всім• 14 августа 2023
Автор, особисто не їздила, але моя хороша знайома рекомендувала мені з ними спробувати давно. Їздить постійно, недавно бачила виставляла відео з поїздки в Албанію саме з ними, на автобусі було написано. Ми в Чернівцях.