Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 августа 2023

Цены на продукты Юг Италии. Сейчас прозреете

Домашние яйца-200гр.Помидор без запаха,вы поняли какие-120гр,огурцы-50гр.Картошка,морковь,буряк-50-60гр.Кролик домашний 600гр за кг.Творог магазинный 400гр .Молоко 80гр литр.Семья на троих без мяса и рыбы практически-минимум штука евро на месяц только еда .Вопрос-нахрена оно мне,если у меня это у матери все бесплатно и хоть попой жуй?Горбаться рабом где то на чужбине,если дома не то что не хуже,а лучше!
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Сколько видела их пенсов в аэропорту : ярко одетые, счастливые, на позитиве. И вспоминаю наших...
Угу
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
Почему мы купили новострой Одесса сделали ремонт, у меня 15000 у мужа чуть больше 1000 дол. была зарплата, до войны успели купить, сейчас с этим курсом доллара вряд ли, у нас две простеньких машины. Ну и долг ещё в дол. за квартиру нам одолжили (
Сколько вы откладывали каждый месяц?
Чупокабра• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
чому ніхто не розповідає про власні історії збагачення в Італії, працюючи доглядальницєю? Лише про мільйони зароблені подругою або родичкою, а ще краще кумою сестри сусідки ?
Ну можливо вони тут не сидять .
Маю багатьох знайомих,які працюють в Італії.І всі так живуть.Там працюють,тут роблять ремонти,діти вчаться,забезпечена квартирами .
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляОцененная
Що ви порівнюєте? Ви ж також бачили не рядових європейських пенсіонерів рядові - вдома сидять, як наші, так і закордонні
Ви бачили хоч одного європейця, який миє дупи нашим пенсіонерам? Ну так ото ж
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
Ну можливо вони тут не сидять .
1. якби вони в Україні СТІЛЬКИ працювали, в усьому собі відмовляючи РОКАМИ, як в Італії, то теж би робили ремонти і купляли дітям машини (це окремий крінж - мама працюю до сьомого поту, щоб купити сину машину)
2. ’роблять ремонти, купують квартири’ - це певно, не про Київ чи Львів
Крию матом страшно• 13 августа 2023
А хтось думав інакше? Романтики))) в нас вдома все найкраще! Якби не клята війна!
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
Я реально думаю, что только у нас пенсионеры впроголодь живут
варто розуміти, що:
- пенсіонери, яких ви бачите на курортах, це НЕ всі европейські пенсіонери
- пенсіонери, яким не вистачає на їжу в Україні, - це НЕ всі люди похилого віку в Україні (для прикладу, Київ, відвідую Спортлайф, постійно в преміум роздягальні бачу жінок 65+, вартість абонементу - від 12 тис грн, певно, не за останні купили)
У вас забагато узагальнень
Чупокабра• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
В Україні,на жаль,таких грошей вони б не заробили ніколи .
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Де я розказую про «страшне» життя закордоном?
В США жити дуже дорого. Це не соціально орієнтована країна. Безгрошей тут нема шо робити.
Бідні є всюди. І в США в тому числі. Україна не виняток.
Розкажіть нам про американських пенсів, які миють дупи українцям щоб вижити, як роблять це наші
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
варто розуміти, що:
У вас забагато узагальнень
Варто проаналізувати і знайти хоч одного європкйського пенса у нас на заробітках
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
а вони працювали в Україні цілодобовими доглядальницями 10 років? Чи ’сиділи на офісній роботі в державному секторі’, з 9 до 15, відпустка 20 днів, лікарняні необмежені?

Для інформації, няня: 120-150 грн \ година, 1500 - 2000 грн \ доба. Не думаю, що доглядальниця дешевше
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
При чем тут мы,ТЕМА О ЦЕНАХ ТАМ.У нас в 5 раз дешевле
Ну так и зп в 10 раз меньше, и пенсия в 20
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
а чому саме пенсіонера?
У мене багато колег з Німеччини і США, які не проти жити в Україні (звісно, не під час активних військових дій), їм подобаються українські ціни, сфера послуг, вартість нерухомості, податки.
Чупокабра• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро

Знайомі:одна в садочку нянею,інша вчителька,ще одна медсестрою працювала .
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
а чому саме пенсіонера?
Тому що наші пенсионери хер без солі доїдають, і їдуть мити дупи таким само пенсіонерам в Європу, щоб не вмерти з голоду.Звісно їм подобаються наші ціни при їх зарплатах. Мити дупи у нас вони згідні?
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
вчителька і медсестра, якби працювали в Україні 24\7, без соц.пакету, теж би мали 1000 евро \ місяць ...
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляДон Пэдро
На минималку можно жить если снимать не надо.
Розкажіть як? Комуналка, школа, садок, продукти, одяг. Розпишіть як можна мамі з дитиною вижиьи. Можна суми, числа, меню.
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
ви теж шанувальниця узагальнень про ’все українські пенсіонери голодають’?
Догладальницяи в Італію їдуть \ їхали жінки 35-50, а не після 70.
Чупокабра• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Можливо у Києві й мали б.У маленькому містечку чи селі їм ніколи тих грошей не заробити
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
ну, дик, у них був вибір - Київ \ Львів \ Одеса \ Харків і тп чи Італія, вони його зробили.
У маленькому селі Італії їм теж багато не заробити
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Можна не узагальнено скільки італійок у віці 35-50 у нас миють дупи пенсіонерам українцям можна без узагальненя, чітку цифру
Цветов Мне срочно• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
а чому саме пенсіонера?
Дайте пенсіонеру з Німеччини чи США 55 євро й хай проживе місць в Україні на них. Бажання пропаде гарантовано.
Чупокабра• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Якраз таки там вони заробляють .
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
вони миють дупи німецьким та шведським пенсіонерам
Мамина квіточка• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
А нашим хто миє дупи?
Кили и Манджаро• 13 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
А нашим хто миє дупи?
діти самостійно, або доглядальниці, якщо у дітей є гроші
Чупокабра• 13 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Я не шанувальниця.я реалістка.Пенсіі у наших людей мізерні.ми не беремо до уваги оте кодло,яке все життя сиділо біля корита
Тоскующая• 13 августа 2023
Гр - це грам
Грн - це гривня
ГРН
Моя улюблена страшко• 13 августа 2023
Ответ дляМамина квіточка
Я реально думаю, що ваш свекор працює не в Україні, а в Італії, і не бачу ні одного італійця який працює в Україні
У вас одна пісня: ніхто в Україну не їде а навпаки..(єдиний нюанс мій свекор ТАМ вже більше 20 років, і коли він поїхав на заробітки, реально в Україні було дуже погано), але з вами немає сенсу говорити далі, коли щось розумніше скажете, тоді можна й буде поговорити
Зайченя• 13 августа 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А зарплаты какие в Италии?
А наши советчицы говорят что столько же или дешевле