Директриссимо• 01 декабря в 19:58

Соєве м´ясо

Ви готуєте соєве м´ясо? Де саме і яке купляєте? Бачу, що воно чомусь зникло з продажу, раніше купляла в атб, а тепер його не завозять. Думаю замовити в інтернеті, але не знаю, якої фірми хороше
Kittaa• 01 декабря в 20:00
А який в ньому сенс?
автор Директриссимо • 01 декабря в 20:02
Ответ дляKittaa
А який в ньому сенс?
Такий, як і в будь-яких інших продуктах. Який сенс у хлібі, наприклад?
Шкварочка• 01 декабря в 20:02
Покупала в память о детстве. Фигня редкостная. И по деньгам выходит дороже натурального мяса.
Будьте так ласкаві• 01 декабря в 20:03
Фу, як згалаю цю гидоту
Сладкий лимончик• 01 декабря в 20:07
Я как-то раз ради интереса купила. Резиновая гадость и никакие соусы это не спасут. Прошу прошения, если тут есть любители, мое личное мнение.
Kittaa• 01 декабря в 20:08
Ответ дляДиректриссимо
Хліб це вуглеводи і смачно
Соєве як на мій погляд не відповідає слову смачно і білок сумнівний
Голодаю• 01 декабря в 20:09
Давно я его не видела, в начале 2000х его везде было полно, но и стоило оно дёшево, покупала соевый гуляш, ели, гадость редкая, но что поделать, время тогда такое было...
автор Директриссимо • 01 декабря в 20:10
Ответ дляKittaa
Хліб це вуглеводи і смачно
Ну не знаю, мені наприклад смачно
Простецкая• 01 декабря в 20:17
Ответ дляГолодаю
Зараз воно не таке дешеве. В відділах здорового харчування.
Простецкая• 01 декабря в 20:18
Ответ дляСладкий лимончик
То треба вміти готувати
Простецкая• 01 декабря в 20:18
Ответ дляШкварочка
Це факт
Хропочка з гривкою• 01 декабря в 20:22
Оно вредное. коллега на нем диабет заработала. Вся эта китайская соя- сплошной нефтехим
Майданщица• 01 декабря в 22:06
Моя донька веган багато рокі, тож інколи вживає соєве м´ясо, найбільше біточки любить, я зрідка їй готую та сама з нею куштую.
Не знаю де ви купуєте і як готуєте що виходить гидота, я беру нашого виробника і це реально смачно в готовому вигляді.
автор Директриссимо • 01 декабря в 23:56
Ответ дляМайданщица
А як називається виробник?
Майданщица• 02 декабря в 00:10
Ответ дляДиректриссимо
А як називається виробник?
Не пам´ятаю на жаль, і вдома не маю зараз жодної упаковки. Купую зазвичай в інеті.
автор Директриссимо • 02 декабря в 00:16
Ответ дляМайданщица
Шкода, але дякую за відповідь!