Неробименінерви• 13 августа 2023
Ваш щенок, в каком возрасте приучился ходить в туалет на улицу?
ЭмчЭндЭм• 13 августа 2023
Ответ дляЧарівна патика
А розкажіть про француза. От я в захваті від породи, єдине, що мене турбує, то дихання. Він весь час видає хрюкаючі звуки, коли спить, то хропе?
Я теж переживала, довго вагалися, але це така любов. Вони неймовірні. Компаньйон, все розуміє, цілувака, дітей обожнює, активний, цікавий. А погляд такий шалений буває😂 Обожнюємо його. Стосовно здоровʼя, звісно питання є, але віримо, що все буде добре!
Як спить, може трохи підхрапувати, може сильно хропіти, залежить від пози. Взагалі треба на ніздрі дивитися. В нашого вузькі нажаль, пропонують ринопластику, але це складна операція. Саме відновлення важке. Тому ми поки не хочемо його травмувать
Чарівна патика• 13 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дуже дякую за відповідь. Вони мені здаються якимось чарівно-неземними створіннями. Оточуючі не розуміють, але для мене вони мега симпатичні. А ви свого у заводчика купували?
ЭмчЭндЭм• 14 августа 2023
Ответ дляЧарівна патика
Він у нас без документів, але там люди хороші, вони ветеринари. Мені головне умови, де живуть собачки, чистота, вчасні обробки і вакцинації. Деякі взагалі відмовляються показувати умови, в яких живуть собаки, це відразу насторожує
ЭмчЭндЭм• 14 августа 2023
Ответ дляЧарівна патика
так, вони космічні