Тут как тут• 13 августа 2023

Где будете покупать все для школы?

Чтоб не заоблачно и выбор был
Вчителька з мікрорайону• 13 августа 2023
Розетка
Все до блиску• 13 августа 2023
Канц плюс біля мене, там усе є. Одяг у Нексті
Фея_3уровень• 13 августа 2023
В ближнем супермаркете всегда покупаю
Кукусики• 13 августа 2023
А шо купувать? В атб зошитів накупили,а енали,циркулі,портфелі все є з минулого року. Дрібниці-стирачки,картони,папір самі собі докуповують весь рік.
Я-ваш шанс• 13 августа 2023
якщо зошити, ручки, олівці - ніде,здали кошти, куплять все на клас, пенал і рюкзак вже є, йде в перший клас
Патика-мотика• 13 августа 2023
Акварель
Екатерина27• 13 августа 2023
Канц Актив
Добротная• 13 августа 2023
Канцтовари ще не купували (не знаю які зошити потрібні в 5 клас, скільки листів), тільки одяг купили.
Чекаю батьківських зборів. Мабуть прийдеться ще планшет купувати, бо книжок нема для 5-го класу.
Захекалася читать• 13 августа 2023
В секонде и на олх одежда и обувь, там же продаю после ребенка
Добротная• 13 августа 2023
Можливо хтось може порекомендувати планшет для школи, для книжок? Чи читалку краще брати?
Даю справку• 13 августа 2023
Купила в Аврорі 5 зошитів
Ручки олівці лінійки циркуль з тих років є
Школа буде онлайн
Ходити до планшету вистачить
Одяг красивий купила в люксі в хумані-зару, некст, шейн
Тепер красиво віситиме в шафі
До школи не будуть ходити, Дніпро
ПЛЮС-МИНУС• 13 августа 2023
к чему этот ажиотаж?
всё купится по мере надобности в ближайшем супермаркете.
Добротная• 13 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Купила в Аврорі 5 зошитів
Школа буде онлайн
Ходити до планшету вистачить
Тепер красиво віситиме в шафі
До школи не будуть ходити, Дніпро
А мали ходити? Переграли уже ,так?
Меня много• 13 августа 2023
:))) як мама школярів середньої і старшої школи вже кілька років нічого не купляю для школи напередодні 1 вересня :)
Шмоточницаца• 13 августа 2023
Ответ дляДобротная
Много тетрадей в клетку ушло на математику, на втором месте укр мова. По природе и истории ушли 2 тетради. Но брала минимум по 24 листа, а лучше 36. Музыка, информатика, английский, зарубежка не исписали и 1 тетрадь.
Добротная• 13 августа 2023
Ответ дляМеня много
Чому? Виявляється непотрібним?
Шмоточницаца• 13 августа 2023
Обычно едем в Ашан за канцелярией. Рюкзак, одежда есть.
Меня много• 13 августа 2023
Ответ дляДобротная
Кожен ачитель скаде, скільки і які зошити купляти. У олнрї дитини вчителька укрмови просила купити два зошити в лінію по 96 листів, інша - багато по 24, бо їй важко додому носити перевіряти.
Добротная• 13 августа 2023
Ответ дляШмоточницаца
О, дякую. В початковій школі вчителька весь час наголошувала не більше 12 листів в зошиті. Мабуть додому брала перевіряти, щоб легше нести.
ПЛЮС-МИНУС• 13 августа 2023
Ответ дляМеня много
так отож.
всё есть, только зайди в любой магазин.
Добротная• 13 августа 2023
Ответ дляМеня много
Я теж думаю, що кругом свої правила. Тому нічого не купую. Чекаю зборів і 1 вересня
Меня много• 13 августа 2023
Ответ дляДобротная
Чому? Виявляється непотрібним?
Так, насправді багато чого непотрібного потім валяється. Плюс лишається з минулих років багато. Ну і як в анекдоті: а олівець в школі на підлозі знайде
Краще купувати все по мірі необхідності.
Якщо там така прям серйозна закупка йде, наприклад, в жудожку, то Канцактив на Почайній - шикарний магазин.
Шмоточницаца• 13 августа 2023
Ответ дляДобротная
У нас на проверку только укр мову забирали. И в том году заранее никто не говорил, какие на какой предмет тетради покупать. На природу удобно клетка - там нужно будет рисовать, так же технологии. На англ только линейка, и то работали в основном в печатных тетрадях, обычные нужны были для тестов.
Добротная• 13 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
так отож.
всё есть, только зайди в любой магазин.
В нашому захолусті до магазину, де все є треба їхати. Недалеко є міні атб, то там ті зошити зрідка бувають, але часом тільки в косу, наприклад.
Даю справку• 13 августа 2023
Ответ дляДобротная
А мали ходити? Переграли уже ,так?
Були сподівання, багато вимог, але ж таки -ні
В школі нема власного сховища, укриття
Є тільки через дорогу
Але туди всі не вміщаються, тож молодшій школі-відбій
Моя в 4 класі, буде онлайн
ПЛЮС-МИНУС• 13 августа 2023
Ответ дляДобротная
ну мы в Киеве. нам не проблема.
свекруха на днях спрашивала скупились ли мы к школе, а я такая ’а? школа? уже?’
Добротная• 13 августа 2023
Ответ дляДаю справку
В школі нема власного сховища, укриття
Є тільки через дорогу
Моя в 4 класі, буде онлайн
Минулого року ми теж були онлайн в 4 класі. У нас все вийшло, часом було важко, але і в школу ходити не легше.
А в 5-й клас я подала заявки в усі більш менш рейтингові гімназії. Здавала екзамени, тільки в одну не вступила, в три інші вступила і з них уже вибирали. Вибирали по принципу де є укриття, щоб не потрібно було бігти в іншу будівлю, де є можливість не виходити онлайн, тобто укриття вміщає багато учнів і діти ходять до школи весь час, а не по черзі.
ПЛЮС-МИНУС• 13 августа 2023
сброшу детям на юниор и пусть сами идут себе и покупает что нужно из канцтоваров.
по вещам ревизию нужно сделать и решить, что докупать.
за лето дети заметно вытянулись. но это тоже не закупками, а по мере необходимости.

когда раньше делала закупку вещей в школу, то очень много просто не использовалось и становилось малО. закупки до сентября себя не оправдали.
Добротная• 13 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
ну мы в Киеве. нам не проблема.
Так швидко літо минає...
Творю чудеса• 13 августа 2023
Як завжди то там, то сям. Цього року рюкзак на Алі замовили. Канцтовари в Акварелі та Епіцентрі. Одяг та взуття з інсайтів поступово підкуповую, бо у нас немає у школі дрескоду. Тож Зара, Манго та Лефтієс рулять