Лорка-хлорка• 13 августа 2023
Дівчата, навчіть робити запечені баклажани в маринаді
Я купила такі на ринку. Такі смачні. Навчіть таке робити, бо не кожного разу можу на ринок бігати. Знаю одне. Вони були запечені перед маринуванням. Роскажіть детально, що і як робити, скільки запікати і т.д.🙏😘 Навчіть мене, не господиню, бо мене нема кому було навчити.
мегамоСГ• 13 августа 2023
Я таке жодного разу не готувала. Шукайте в гуглі рецепт, а потім допоможемо), якщо будуть питання
Гостра на язик• 13 августа 2023
В духовку, прямо в шкурке, до обугливания печем. Вынимаем, шкурку счищаем, смешиваем с любимыми специями. Оно?