Мочалкин блюз• 13 августа 2023
Купання в природній водоймі і менструація.
Доброго дня усім, таке питання.
Чи можна купатися на кар´єрі коли вже майже немає виділень ( тобто це останні дні, коли вистачає щоденної прокладки майже на день).
Чи все ж не варто, і тільки коли буде зовсім чисто?
Тампони не пропонувати, не підходить, дякую.
Мочалкин блюз
• 13 августа 2023
Ответ дляЛюбительница
Вы собираетесь купаться без тампонов и менструальных чаш?
я не збираюсь поки що.
Питання в тому чи можна коли виділень вже немає майже, але ще не остаточно закінчилась менструація.
Тому що в мене такий цикл, що мазня за 3 дні до і потім ще 3 дні в кінці мазня, можна навіть прокладки не використовувати, але вона є
Мочалкин блюз
• 13 августа 2023
Ответ дляНезламна
Я б не ризикнула там і без місячних купатись.
купаємось усе життя, живі здорові )
Незламна• 13 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
купаємось усе життя, живі здорові )
Тоді у вас вже на нього імунітет)
Любительница• 13 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
я не збираюсь поки що.
Пока шейка матки открыта,а открыта она до последней капли выделений. Купаться в открытых водоемах и даже бассейнах без тампонов и чаш не стоит. Т.к. риск поймать инфекцию очень высок
Сонячний день• 13 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Я купаюсь с чашей. Это шикарно. Но можете и без нее
С чашей не затекает туда вода? Глупый вопрос, но я никогда ею не пользовалась.
Мочалкин блюз
• 13 августа 2023
Ответ дляСонячний день
нет, она создаёт типа вакуума
Пусин Кукин• 13 августа 2023
Ответ дляМочалкин блюз
я не збираюсь поки що.
Можно
Ниф_ниф• 13 августа 2023
Ответ дляСонячний день
Нет. Она из плотного силикона, ничего не пропускает, получается гораздо гигиеничнее, чем тампон.
Я первое время подкладывала прокладки на всякий случай, не на речку, а просто в городе. Пока не понимала, как оно, на сколько хватает. А сейчас и прокладки не нужны. Такая экономия и вообще супер
Ванна Тазиковна• 13 августа 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
веками ж люди купались
Раз на рік і не в менструацію.
Ванна Тазиковна• 13 августа 2023
Ответ дляСонячний день
Так, не затікає.
очки_ннадо• 13 августа 2023
Не уявляю, як можна плавати з виділеннями, хоч і остаточними, без тампона або менструльної чаші. Цеж інфекцію якусь піддхопити на раз-два