Гербарія сушу• 13 августа 2023
Мышление богатых
Девочки, кто общается с богатыми или сам к ним относится, расскажите, чем отличается их мышление, о чём говорят, что обсуждают? Среди моих знакомых нет людей с достатком выше среднего, не с кем пообщаться на эту тему.
Покорительная• 13 августа 2023
Ответ дляwoman Warrior
Это на заводе время расписано.
Вы перепутали.
Удалено администрацией...
А що таке?• 13 августа 2023
Ответ дляПокорительная
Богатые общаться в кругу таких же и мышление у них совсем другое не такое как у нас, простых людей. У них планы, они не тратят время на ерунду на игры на фильмы.
Угу, угу. Они какие-то небожители, куда до них простому смертному 😂😂😂
Покорительная• 13 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Это вы откуда взяли информацию?)
Наверное не с потолка, может сами догадаетесь от куда. Или вам не понять как это общаться с людьми у которых есть сеть серьезный бизнес а не только ваш диван и телевизор.
Анти-анонім• 13 августа 2023
Ответ дляПокорительная
На игры (компьютерные) иногда тратят свое драгоценное время.
Ковбой Хагис• 13 августа 2023
Спілкувалась по роботі більше 3 років щодня:
Доларовий мільярдер, 55 років. Говорить про свої успіхи, про свої подвиги і зарабітки минулого, про плани і бізнес-ідеї, про хобі, про дітей та їх здібності і особливості.
Доларовий мільйонер, біля 40 років. Про те, які всі дурні, один він розумний. Намагається видати себе за високодуховного, насправді жадібний, ненавидить людей.
Подруга, 36 р, має свою клініку. Про хобі, про подорожі, про кіно, про відносини. Як всі адекватні люди. Нікого не засуджує, не пліткує.
Клієнти, 30-40 років, крупний буд. бізнес. В основному про хобі, про сім´ю, про подорожі. Теж адекватні люди, дуже зайняті, працюють цілодобово.
Всі люблю поговорити про здоров´я, про харчування.
Та_шо_ж_таке• 13 августа 2023
Ответ дляПокорительная
Удалено администрацией...
О, богатые подтянулись. На Советчицу время нашлось
Своего не предлагать• 13 августа 2023
Олигархов не знаю, но знаю несколько человек с доходом от 30к, отдыхают так же как и мы: бухают, путешествуют (кстати действительно как выше писали всего пару раз в год, не фанатики), смотрят фильмы… везде могут завести нужные связи, прямо чуйка какая то
Злюка-закусюка• 13 августа 2023
Ответ дляПокорительная
Люди у которых серьезный бизнес, нет времени сидеть 2 часа и смотреть фильм, он за это время которое у него расписано, сделает кучу дел для бизнеса а не посиделки возле телика.
А якщо бізнес налажений і працює?
А що таке?• 13 августа 2023
Ответ дляviter33
Обслуговую таких (як юрист)
Цікавляться всім
Пхають носу всюди (в хорошому розумінні)
Знайомства заводять всюди
Пробують все нове, часто ризикують
Не ліниві абсолютно , дуже активні, трудоголіки
Не жадні
Цікавляться всім
Знайомства заводять всюди
Пробують все нове, часто ризикують
Не жадні
Плюсуюсь. Плюс-мінус такі ж враження. Звичайно, всі люди різні, при будь-якому доході.
Але я в шоці іноді. Летіти у відпустку, познайомитись у літаку з кимось, до кінця польоту накидати бізне-план спільного підприємства - а чому б і ні. Дійсно, ну всі ж так роблять 🤪
Я натуралка• 13 августа 2023
Ответ дляviter33
Скажемо так - роботі це не заважає (якщо навіть і так)
За всіх не розписуюся - лише про тих, кого знаю (від 35 до 65 р.)
І так - стресостійкість повинна бути на 101%
Дякую за вашу відповідь, але я не запитувала)
БоВжеВільна• 13 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Они курят, бухают, и ничего человеческое им не чуждо)
Ага, а то тут их представляют такими небожителями
Гербарія сушу
• 13 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Спасибо! Я так поняла, что всех объединяет одна черта-отсутствие осуждения и сплетен.
А що таке?• 13 августа 2023
Ответ дляПокорительная
Да-да, конечно. Вообще не отдыхают, только работают и о высоком говорят)
Ответ дляА що таке?
Це Ви ще на переговорах не були)))) (або і були)
Коли починається з одного - на ходу ’перемальовується’ або ’домальовується’ зовсім інший напрямок - і спрацьовує!!
І так з усіма та всюди - ’нюх’ як в акули на кров))) - ’де і на чому можна заробити’)))
woman Warrior• 13 августа 2023
Ответ дляГербарія сушу
неверно.
Отсутсвие отсуждения и сплетен отличает высококультурного человека.
А это не одно и то же с богатым.
А що таке?• 13 августа 2023
Ответ дляviter33
От лінивих алкоголіків серед них не зустрічав жодного
П.С.Так, п’ють, але дорогий алкоголь і в міру)))
Є алкоголіки, ще й як є. І зовсім не дорогий алкоголь, а звичайні пиво чи водка.
Стрес знімають, а потім звикають.
Просто не ліниві алкоголіки, а гіперактивні
Стрес знімають, а потім звикають.
Гербарія сушу
• 13 августа 2023
Ответ дляА що таке?
Супер!
А що таке?• 13 августа 2023
Ответ дляviter33
З тих, кого знаю ( і зараз) - як і всі люди, кому достаток дозволяє)))
Мальдіви, Домінікана, США, Франція - 2 рази в рік максимум
Не фанатики відпочинку
Я з європейськими спілкуюсь, і найбільш часто - дача, сусіднє місто, рідко коли море, і те в європі. Манали вони витрачати стільки часу на перельоти. І взагалі відпустки робити не звикли.
Але це, звичайно, не мільярдери, і не old money, а ті, хто бізнес будував з нуля, чи у таких батьків перейняв