Гербарія сушу• 13 августа 2023

Мышление богатых

Девочки, кто общается с богатыми или сам к ним относится, расскажите, чем отличается их мышление, о чём говорят, что обсуждают? Среди моих знакомых нет людей с достатком выше среднего, не с кем пообщаться на эту тему.
viter33• 13 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
В мене такий сусід, лінивий алкаш. Сестра вдало вийшла заміж і його пристроїла на роботу. До цього на шахті працював Кожен день бухий... просто деградує... зато тесть ходить сзаду і говорить, щоб з сусідами не спілкувався, бо вся вулиця йому не рівня. Якщо що зп мого чоловіка 5 тис дол
Ще раз уточнюю))) - писав про багатіїв, які ’зробили самі себе’ (тобто, не успадкували, в лотерею не виграли, не одружилися вдало))))
Власники невеликих бізнесів , всі - лише Україна

’Багатій’ ( в Україні) - це доларовий мільйонер (майна, грошей - на мільйони доларів в актуальних цінах) + стабільний дохід сотні тис.дол. в рік.
Серед них алкашів не бачив (так, помірно алкоголь вживають майже всі, крім мусульман і парочки із проблемами із здоров’ям)

МЧСница• 13 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Автор, знаете, из мои наблюдений. Все реально богатые люди имели рядом кого-то кто им помог. Дал нормальный старт, а дальше уже : прокачивать мышление, трудолюбие, постоянно учиться, не лениться - это их выбор. Или НЕвыбор. Я не знаю случаев, когда с нуля и беднейшей семьи человек поднялся до долларового миллионера. Уверенна, что эти случаи есть, но их мизер. В основном это папы с капиталом, квартиры бабушек в столице, и т.д.
Тому що вміють налагодити контакт от прямо з навіть не першого слова, а погляда/руха. Деякі лише, якщо це їм потрібно. Деякі до всіх (про всяк випадок))).
Це не так, що той ’хтось’ такий, ой, а допоможу я ооотому Івану, бо мені Іоан Хреститель сьогодні вночі наснився.)))
МЧСница• 13 августа 2023
Ответ дляviter33

От такі теми, точніше реакції на відповіді, зайвий раз демонструють, що успішними підприємцями не стануть не те, що всі, а і переважна більшість.

Накидали у т.ч. вам у відповідь якихось штампів. Жесть.)))
viter33• 13 августа 2023
Ответ дляМЧСница

Так науково доведено - підприємцями можуть бути 7-10% населення, успішними - ще менше)))
Звісно, час і умови накладають додатковий відбиток.
Та і не треба всім ставати ’успішними підприємцями’, щоб не було як з ’юристами/економістами’ початку 90хх))
ФФФФристайла• 13 августа 2023
Моя подруга из числа тех, кто переступил эту черту. Выросла в обычной семье, работала, экономила. Всегда стремилась к большему - ставила себе планы и работала на достижение своих целей. Интересуется всем, всегда умеет увидеть денежные перспективы, анализирует, общается со всеми, выносит для себя информацию из разговоров, не упускает шансы, имеет критическое мышление, любит и балует себя, стремится отдыхать только в лучших местах
Адвокат Пономаренко• 13 августа 2023
Ответ дляviter33
От лінивих алкоголіків серед них не зустрічав жодного
П.С.Так, п’ють, але дорогий алкоголь і в міру)))
есть запойые. Уходят в запой неделями. Просто об этом мало кто знает
viter33• 13 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Ок, може і є, я таких не знаю
І слабо уявляю, як можуть ’мало хто про це знати’, якщо власника бізнесу тижнями нема на зв´язку.
Звісно, якщо це не ’акціонер’ в західному розумінні.
А що таке?• 13 августа 2023
Ответ дляМЧСница
В звичайному розумінні не відпочивають.)
Тобто фізично так, а от мізки продовжують працювати над бізнесом.
От він на каяці фігачить по заливу і, начеб-то, має кайфувати і все таке, а по факту пришвартовує до берега і найперше надзвонює, бо йому прийшла геніальна ідея щодо чогось там. Іноді просто рррррр.
У тих, з якими працюю наркота не розповсюджена. Алко якісного достатньо. Але наймолодшому 37. Хз, може молодші надають перевагу наркоті.

Більш-менш серіал норвезький, здається, ’Вихід є’ демонструє. Деякі моменти прямо флеш-бекали.))) Без чорнухи, що там, але от в цілому схоже.
Не обов´язково щодня одні нові ідеї. Але причалити, щоб перевірити всі показники свого підприємства чи промоніторити сьогоднішні ціни на електрику - це завжди. Була от на обіді таких промисловців, то роздали листочок з бінго, в якому ’голосно зареготав, розбив келих, загубив піджака....зазирнув в телефон просто перевірити як там воно працює, отримав алярм’. Понажиралися в цицьку, але періодично хтось отримував дзвінка і намагався неслухняним язиком розрулити ситуацію. П´ятниця, ніч
Адвокат Пономаренко• 13 августа 2023
Ответ дляВесотехник
куда поднялись? В $ миллионеры? Или вы о челноках и Турции?

Те истории, что я слышала про поднядся в 90-х - это про раздел и распил того, что плохо лежало. Особо упоротые рекитом не брезговали. А обычные выживали и еле выжили
согласна. Хорошо поднялись ’красные директора’. Их дети. Бандюганы.

Адвокат Пономаренко• 13 августа 2023
Ответ дляviter33
Ок, може і є, я таких не знаю
Почему нет. Есть. Иногда просветление. Потом капельницы. У реально богатых огромное количество бизнесов. Корпорации. Люди нанимают топов и те конечно пашут. или Вы думаете, они во все вникают и все контролируют без конца?
viter33• 13 августа 2023
Ответ дляАдвокат Пономаренко
Ще раз кажу - таких безпосередньо не знаю
З тих, кого добре знаю - таких точно нема
Звісно, не всі власники 24/7 на зв’язку і на роботі, але точно усі при потребі включаються, деколи навіть занадто активно)))
Гіпотетично припускаю, що просто акціонер таке може собі дозволити
Тут как тут• 13 августа 2023
Ой бля, там не о чем общаться. Пыталась я когда-то общаться с моей соседкой, она вышла замуж за бизнесмена и считалась теперь светской львицей, мужик ее крутил бизнес с недвигой и общался с членами нынешней зекоманды и прочей шушвалью воровской. Так там темы были только про ее красивое тело, измены ее подруг и друзей мужа, про посиделки в ресторанах, про то какой ее муж влиятельный....ну и прочая лабудень. Меня хватило на пару раз, потом общение свелось на нет.
Зайканалужайке• 13 августа 2023
Они такие же разные, как и бедные, есть активные, предприимчивые, есть умные, глубокие, есть тупые мажоры, есть совершенно колхозные, недалекие, есть казнокрады примитивные. Или вы, наверно, имеете имеете ввиду, тех, кто сам всего достиг ?
автор Гербарія сушу • 13 августа 2023
Ответ дляЗайканалужайке
Да, тех, кто достиг всего сам.
Aishiteru• 13 августа 2023
Ответ дляПокорительная
Люди у которых серьезный бизнес, нет времени сидеть 2 часа и смотреть фильм, он за это время которое у него расписано, сделает кучу дел для бизнеса а не посиделки возле телика.
У дійсно багатих людей багато часу. Вони делегують завдання і ніколи не будуть витрачати багато часу на бізнес, бо живуть як гедоністи в основному.
Наверняка• 13 августа 2023
Ответ дляПокорительная
Люди, в яких серйозний бізнес, давно організували його як слід і в стані собі дозволити виділити час на юудь що, в тому числі - і на фільми.

Бізнес, який вимагає похвилинної уваги своєго власника - це неправильний бізнес.
Наверняка• 13 августа 2023
Ответ дляМЧСница

Ну так це і є кайф.
А мізки набагато краще працюють коли ти руками робиш щось інше, навіть малюєш чи плаваєш.
Навіщо їх виключати? Це не робота, це такий релакс.
Тільки не про гроші• 13 августа 2023
Ответ дляГербарія сушу
А как они отдыхают?
А Вас интересуют те, кто сами зарабатывают? Или жены, дети, родители людей, сколотивший состояние?
И богатство - это от какой суммы?

Я знала одного очень богатого человека (муж и теща на него работали в свое время), у него несколько заводов, куча недвижимости, в т.ч. за границей. Свое состояние сколотил сам, начинал с продаж футболок на рынке ещё в школе, в 22 года на него работало уже больше сотни людей. Был очень жадным человеком, контролировал полностью жену и детей, все свое время проводил в разных встречах, и да - фильмы он не смотрел, на отдых ездил только с работой параллельно. Работа для него - самый большой кайф.

Если интересуют люди, добившиеся успеха, со своим бизнесом, обеспеченные, но не настолько как вариант выше. То все разные, но объединяет то, что они очень активные, постоянно чем-то заняты, постоянно решают какие-то рабочие вопросы и им нравится находиться постоянно в рабочем потоке