Скоро_вчера• 13 августа 2023

Хто у вашій сім´ї мотиватор щось робити: ви чи чоловік?

У нас я. Чоловік би і до дивана приріс, якби його не чіпали. Часом це так дістає і дратує. Не питайте, куди дивились мої очі. Не знаю.
Маю натхнення• 13 августа 2023
я
пані Солоха• 13 августа 2023
И он, и я
Щедрик• 13 августа 2023
Я, але я,втомилася,від цієї ролі,хочу ініціативу від нього, а він чекаю поки я список завдань оголошу, наче це все мені потрібно.
Запасная спина• 13 августа 2023
У нас было также, я развелась.
Щедрик• 13 августа 2023
Я вас розумію, недавно скандал був, сварилися, ну він дещо все-таки зробив.
Борець за гаманець• 13 августа 2023
Мы меняемся,то он,то я. В зависимости от ситуации,настроения и т.д. Но всегда ставим цели и идем к ним.
ФруктЕщеТот• 13 августа 2023
Мы вдвоем такие, чтоб ничего не делать, гулять и отдыхать
Ленне-Рейма• 13 августа 2023
Я
Весёлая морковка• 13 августа 2023
У нас робити то чоловік , по двору все , секс ))

А я -та мені басейн коктейль олл інклюзив , десь їхати машиною в Європу , йти по театрах , екскуесіях десь , лижі Карпати )
Вже як заприндилась то все )

От зараз торчу тут, а чоловік просить секс )))
Кукусик• 13 августа 2023
Ответ дляЩедрик
І в мене так… читала, что треба залягти і нічого не робити і тоді буде він. Але ж тоді все заросте мохом іи істи будем макарони. Йому ж норм…
Рита-8e7c• 13 августа 2023
Дивлячись що саме. Купити продукти, шафу, одяг тощо - я. Змінити кран, опанувати нові навички в роботі, купити стабілізатор напруги- він.
Хочу на Балі• 13 августа 2023
У нас конкуренция. Вот сейчас вместе на курсы английского идём, мне надо, а он ’за компанию’ подвязался.
Стервочка• 13 августа 2023
Мотиватор я, але чоловік завжди підтримує. Навіть коли я вже передумала і хотіла б до дивану трохи прирости
Незламна• 13 августа 2023
Я.
Моего если не пнуть)
он с велосипеда, турников и речки (плаванья) бы не вылазил. Ему 50 годиков)))
Щедрик• 13 августа 2023
Ответ дляКукусик
Ну я помітила, що після моїх скандалів, він все ж встає і щось робить, тому я відходжу, прощаю, але з часом все стає як раніше, і назріває новий скандал, ну це не часто 1-2 рази в рік, але я,уже тоді виговорюю йому все, що наболіло.
Seehund• 13 августа 2023
Я)
Аль де Барановна• 13 августа 2023
смотря о чем речь.
муж более активный, он постоянно хочет на море, в горы, гулять, ехать куда-то, а я нет. но я часто предлагаю сходить в кино, на концерт, в какое-то прикольное заведение. короче, я не люблю природу и тащиться куда-то далеко. а он наоборот - не любит город.
КапитанльнаЯ• 13 августа 2023
Раньше всегда была я. С возрастом становится муж ’заводилой’. Я устала.
personality• 13 августа 2023
Я. Перше бісило сильно. Тепер змирилася. Так навіть краще. Головне що гроші заробляє.
Залізна пані• 13 августа 2023
У нас совершенно все на муже) и деньги зарабатывать и досуг организовывать.