Лиса Патрикевна• сегодня в 16:08
Какие первые блюда любите летом кроме окрошки и свекольника?
Может что-то интересное подскажите? :)
Анютины ласки• сегодня в 16:10
Ніколи не їла ні окрошки и свекольника.
В мене супи всесезонні
Алина-1240• сегодня в 16:12
Люблю рисовый с фрикадельками, бульон с вермишелью и курицей, шурпу, борщ. Но я ними не наедаюсь, так похлебать
ЭмчЭндЭм• сегодня в 16:21
Ответ дляРеанимация
Суп из красной рыбы с чечевицей
Я всегда чечевицу с курицей варю.А как с рыбой?
Я така бойова• сегодня в 16:21
Ответ дляXвостокрутелка
Окрошку їмо. А ваші ті помиї червоні ніколи не готували
Які помиї? Це через те, що кацапська назва? А якщо назвати Šaltibarščiai, то вже не буде помиями?
Я така бойова• сегодня в 16:30
Ответ дляСорока-ворона
Зеленый борщ))
Плюсуюся, я ще часто його варю на воді і люблю холодним їсти зі сметаною.
Горня капучіно• сегодня в 16:43
Ответ дляПишу вірші, дорого
Гаспаччо коли вже пахучі, напоєні сонцем помідори є
Снова иностранцы? Здесь Украина, а не иностранный лексикон. Повыезжали и трендят что хотят...((
Шикаю і викаю• сегодня в 16:47
Ответ дляМетелик
Що таке окрошка і що таке свекольник?
Ви не в Україні живете?
Пишу вірші, дорого• сегодня в 16:48
Ответ дляГорня капучіно
Я в Україні не питаю дозволу що мені їсти.
Ви й піццу ніколи не куштували бо це італійська страва?
Тільки борщ і вареники готуєте?
За ким я буду?• 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
вы правильно сказали: задают трЕнд))
хотя скорее поддерживают, так как и в ваше советское время, бабушка, издавались книги типа Рецепты зарубежной кухни, и гаспачо там тоже был.
Ну, ярый патриот украинской кухни гаспачо тоже не гнушается, и борщом его не обозвал
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
вы правильно сказали: задают трЕнд))
Я простая и тупая. Денег не густо, накупать что-то, чтоб выпендриватся перед зеркалом не буду. Зайду в кафешку, возьму борщок, и норм.
Горня капучіно• 2 часа назад
Ответ дляЗа ким я буду?
вы правильно сказали: задают трЕнд))
А клопотенко для меня никто. Просто блогер - нашёл свою нишу и раздул...
Метелик• 2 часа назад
Ответ дляШикаю і викаю
Ви не в Україні живете?
Місце проживання не визначає і не означає, що я зобов´язана знати страви, які хтось там собі готує. Пояснення що це, так і не послідувало.
Живу все життя і буду далі жити.
Я така бойова• 2 часа назад
Ответ дляГорня капучіно
Що накупати? Помідор і перець?
Шикаю і викаю• 2 часа назад
Ответ дляМетелик
Живу все життя і буду далі жити.
Перша картинка окрошка, друга холодник. Це холодні супи. Просто мені стало дивно, що хтось не знає ці страви
Метелик• 2 часа назад
Ответ дляШикаю і викаю
Всі однаковими бути не можуть
Шикаю і викаю• 2 часа назад
Ответ дляМетелик
Всі однаковими бути не можуть
Теж так. Приготуйте, може сподобатись
Метелик• 2 часа назад
Ответ дляШикаю і викаю
Теж так. Приготуйте, може сподобатись
Дякую, але утримуюсь)) Ні назви, ні вид не викликають такого бажання. Тим більше, я не по перших справах, і терпіти не можу навіть борщ.
Смачного))
Шикаю і викаю• 2 часа назад
Ответ дляМетелик
Смачного))
Кожному своє) дякую