ДеньгиНеСдаю• 13 августа 2023
А ви багато часу проводите в день у телефоні?
От скільки годин?
Цветочница• 13 августа 2023
Так
9 год мін
Веду стор в інста ( два міста ), продажі ( два міста ), заявки в вайбер
Постійно маю бути на зв’язку відповідати замовникам , приймати оплату
9 год мін
А ось і я• 13 августа 2023
Посмотрела, а не так и много, как я думала. В среднем 3-5 часов по статистике в телефоне. В рабочие дни в основном за счёт работы, в выходные - зайти сюда потупить, в игру поиграть, что-то почитать.
ДеньгиНеСдаю
• 13 августа 2023
Ответ дляЦветочница
Так
9 год мін
Ого. А як ви ввечері переключаєте голову від усієї цієї метушні?
Цветочница• 13 августа 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я мовчу день )
Твльки переписуюсь
Ввечері чоловік приходить просить вимкнути тел і говорити з ним )
Твльки переписуюсь
Кружите меня,кружите• 13 августа 2023
Так, весь день, коли не сплю. Або в ноутбуці або в телефоні.