Мастер Пис• 13 августа 2023

Нінтендо-питання до знавців

Підкажіть,будь ласка, яку модель краще купити? Чи задоволені ваші діти цією приставкою?
Де краще купувати-в Україні чи в Польщі.
Щиро дякую.
karinaanik• 13 августа 2023
У моего есть, играет часто, как с самой консоли, так и подключает не к телевизору. У него Нинтендо Свич.

Спросила у ребенка (12 лет), плюсы: компактность, и все аксессуары идут в комплекте (ничего докупать не нужно).
Минусы (хорошие игры дорогие).
Пушкининиана• 13 августа 2023
Є три моделі - Lite, базова та OLED (від найдешевшої до найдорожчої). Різниці:
- розмір екрану: 5.2´´, 6.2´´ та 7´´ для названих моделей відповідно;
- якість екрану в OLED: кращі кольори та яскравість;
- у Lite відсутні:
--- можливість пікдлючатися до зовнішніх екранів (наприклад, то телевізору);
--- можливість грати вдвох - немає зйомних джойконів.

В мене Lite - бо купувалася для гри в соло, а не вдвох одночасно і саме для портативного формату, а не для гри на великому екрані. Не знаю, як діти, але двоє дорослих задоволені)
Гарні диньки• 13 августа 2023
Ответ дляkarinaanik

Минусы (хорошие игры дорогие).
Дорого коштує гра - це скільки?
Локшина на вухах• 13 августа 2023
Ответ дляГарні диньки
Дорого коштує гра - це скільки?
Просмотрите в инете цены) игры, которые интересуют были от 2 тыс и выше. Есть взламывают... Но не все версии можно. Тоже хочу свитч, но сын просит пс😭 а на две не тянем, спорим пока второй год
karinaanik• 13 августа 2023
Ответ дляГарні диньки
Дорого коштує гра - це скільки?
Хорошая игра от 1500 грн. У нас есть еще ПлейСтейшн там игры тоже не дешевые, но часто скидки и акции, можно купить по выгодной цене. В Нинтендо такое скорее исключение, чем правило.
ЕлькиПальки• 13 августа 2023
Минулого року купували сину Нінтендо Світч Олед. Класна приставка, бо вона мобільна. Вдома до тв підключена док станція- хочеш грай на тв, а хочеш-десь і дорозі розважайся грою. Син грає в майнкрафт і Гаррі Поттера. Ціни порівняйте на моделі в Польщі і Україні. Єдине, що немає нінтендо шоп для України і в налаштуваннях треба обирати іншу країну. Ми підключені до польського магазину- наші карти приймають до оплати.
автор Мастер Пис • 13 августа 2023
Ответ дляkarinaanik

Минусы (хорошие игры дорогие).
Дякую
автор Мастер Пис • 13 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
- у Lite відсутні:

Дякую за інформацію.