БезникаяЯ• 13 августа 2023
Укол чи таблетки?
Защемило нерв, зазвичай робила уколи і все швидко проходило. Зараз не було кому вколоти, 3 дні пью ті ж препарати, що й і уколи з тим де дощуванням, але в таблетованій формі. Результату 0. Чому?
ВільнаНазавжди• 13 августа 2023
Ответ дляAlex_Kri
До первого серьезного осложнения, даже никак не связанного с этим. А потом будет проблема и у врача, и у его руководства.
А проблем не будет, если у пациента значительно осложнится состояние? Ааа, ну да, у нас врачей наказать нереально
ВільнаНазавжди• 13 августа 2023
Меня в детстве по неопытности врача таблетками долечили до пневмонии. Очень весело было
ВільнаНазавжди• 16 августа 2023
Ответ дляAlex_Kri
в мае прошлого года. 35. У ЗОЗ, що надають вторинну (спеціалізовану) та третинну
(високоспеціалізовану) медичну допомогу, внутрішньом’язовий шлях введення
антибактеріальних препаратів може використовуватись лише у таких випадках:
1) технічна неможливість встановлення надійного внутрішньовенного чи
внутрішньокісткового доступу за необхідності надання пацієнтові невідкладної
медичної допомоги;
2) інструкція для медичного застосування лікарського засобу передбачає
виключно внутрішньом’язовий шлях введення антибактеріального препарату
(внутрішньовенний шлях введення заборонено).
36. У ЗОЗ, що надають первинну медичну допомогу, призначення
ін’єкційних лікарських форм антибактеріальних препаратів, включно з
внутрішньом’язовим введенням, заборонено.
Лікарям ЗОЗ, що надають первинну медичну допомогу, призначати
внутрішньом’язове введення антибактеріальних препаратів пацієнтами
самостійно чи їхніми родичами /законними опікунами / іншими особами на дому
заборонено.
медичної допомоги;
заборонено.
Подскажите, пожалуйста, номер приказа