Мольфарочка• 13 августа 2023
Мужчина целует руки девушки, что значит этот жест?
Ну вот часто ли любящие мужчины целуют руки женщины?
Забризкана водою• 13 августа 2023
Я люблю коли цілують руки, пальці і долоні це моя ерогенна зона)
Дама_с_коготками• 13 августа 2023
Особисто для мене це означало б, що він добре вихований в старовинних шляхетних традиціях (нині на жаль малоактуальних). До радянської окупації західних областей чоловіки, навіть похилого віку, поступалися місцем у громадському транспорті навіть маленьким дівчаткам і взагалі з повагою ставилися до жінок, незалежно від віку. Совєтські ’таваріщі’ звели цю традицію нанівець.
Там все розмивчато• 13 августа 2023
Ничего не значит - это воспитание такое и его личный бзык, это ж не распространено