Железобетон• 14 августа 2023

30 лет назад комары жужжали громче

а сейчас как-то тихо жужжат , заразы
даже не слышу как укусил
Летала_НаМетле• 14 августа 2023
Ага и трава была зеленее)

Вишнёвая Леди• 14 августа 2023
Ой, та ну вас. Норм жужат, скотины такие. Ну грызни и лети себе. Нет! Надо же над ухом пожужать
Забрызжу ядом• 14 августа 2023
30 лет назад у вас слух был лучше.
Вы правда думаете, что за 30 лет комары эволюционировали?
Зілля до весілля• 14 августа 2023
Так біолабораторії Нати ж
ЛЮБА• 14 августа 2023
Ага , поняли и проработали свои ошибки комары , тихо подлетели, молча пожрали и тихо свалили !
автор Железобетон • 14 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
30 лет назад у вас слух был лучше.
да нет, слышу я хорошо.
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
да нет, слышу я хорошо.
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Розкажіть, а що ще тридцять років тому відрізнялося від сучасного життя? Мені дуже цікаво, хотілося б уявити, наскільки раніше все було інакше. Тобто дзижчанням комарів відмінності не обмежувалися?
автор Железобетон • 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
ну время тогда шло медленно.
Но об этом тут уже писали.
И еще я помню, можно было выйти на дорогу и стоять 15 минут и никто не ехал
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
ну время тогда шло медленно.
Но об этом тут уже писали.
Приватних автомобілів було менше, це правда, я теж про це чула. Але що час йшов повільніше -- не думаю. Був початок дев´яностих, перебудова суспільства, розвал совка, рекет і бандитизм тощо. Час точно не йшов повільно, навпаки. Це зі спогадів моїх родичів.

автор Железобетон • 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
я пам´ятаю День Соборності 21 січня 1990 року,
я була дитиною тоді, це було так дивно для мене , ми їхали в автобусі 50 км и посеред траси всюди стояли люди
Забрызжу ядом• 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
Це від віку залежить. Мені в дитинстві і в юності теж здавалось, що час тягнеться. Особливо влітку. Довгі дні, повільні. Гаджетів не було, телевізор дозовано . Книги, прогулянки. А тепер діти не помічають часу, сидячи в гаджеті.
автор Железобетон • 14 августа 2023
Ответ дляЗабрызжу ядом
так, час тягнувся довго.
Мультики показували тільки в 16:15
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Мої дід з бабусею теж були в ’живому ланцюгу’, вони пам´ятають і згадують про ті події) А в діда є фото з В´ячеславом Чорноволом, він часто каже, що наша історія пішла б зовсім іншим шляхом, якби Чорновіл переміг на тих виборах. Я народилася трохи пізніше, але з розповілей своїх рідних уявляю ті роки настільки чітко, наче сама їх бачила.
автор Железобетон • 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
нажаль, тому кучма і вбив його ((
автор Железобетон • 14 августа 2023
а ще я пам´ятаю, у одного дядька в селі була бричка с конем и ми, малі , коли бачили його здалеку, то ховалися, а коли від під´їжджав ближче, то вискакували, наздоганяли і підсаджувалися під возом і їхали аж до лавки ( магазину)
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
А я досі пам´ятаю, як одного разу взимку, на різдвяні свята, їхали в сусіднє село на конях, на бричці -- зимова ніч, сніг, мороз, все навколо сяє під місячним світлом, наче діаманти розсипані полями, ми з сестрою закутані на тих санях -- лише носи виглядають) І все таке чудове і чисте навколо, як у казці! Плакати хочеться, як згадую -- такої чистоти і щастя більше не було в житті і вже не буде, напевно.
автор Железобетон • 14 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
так це чудово )) Воно наче казка ))
Я пам´ятаю колись ми, діти ходили колядувати. Нам може було по 10.
І от ходим по хатах, збираємо канхфети та гроші 😁 , а одну хату ми оминули, бо думали там ніхто не живе. І пішли далі. Аж бачимо, з тої хати вибігла якась баба та аж бігла за нами, щоб ми завітали. Бо виглядала і чекала.
Адже щедрувальники - то на щастя ))
Мост_Устал• 14 августа 2023
Все кто ржет над автором, неучи. Хоть бы поинтересовались, что пищат обычные комары-пискуны и назойливо вьются. Это обычные комарв нашей местности. Но теперь развелись комары азиатские. И называются комары-кусаки. Они больше, и темнее, не пищат аообще и сразу кусаются, и не вьются около. Их укусы сильнее, больше вызывают аллергию и чешутся сильнее.
Щепотка_совести• 14 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
да нет, слышу я хорошо.
Телевизор смотрю на делении 4-7
а муж глухой, включает 22-25
Возможно, вы телек хорошо слышите, а высокие звуки - уже хуже. Снижение слуха может начинаться с того, что начинаете слышать не весь ’спектр’.

KROX@• 14 августа 2023
Это уже ГМО комары.
автор Железобетон • 16 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
вы правы, вот реально они другие. Я теперь аж до утра уснуть не могу, это ж ужас
Мост_Устал• 16 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Ставьте в фумигатор рейд или москитол и жидкость и пластину.
автор Железобетон • 16 августа 2023
Ответ дляМост_Устал
спасибо