Самохвалова• 14 августа 2023

У 37 уже пізно робити таку фотосессію?

Бачу ідеї в пінтерест
Але там максимум 30-32 роки
Мені буде 37

І знаєте, хочеться)
Виглядаю я не такою цукеркою як ці молодиці, але я симпатияна тьотя)
Результат:
вже голосів: 554
225 (40.61%) Классні в будь-якому віці
157 (28.34%) 37 - це розквіт, можна все!
51 (9.21%) Тупо в будь-якому віці
39 (7.04%) Не люблю постанови, я за живі
29 (5.23%) Дуже шаблонно, зроби інакшу ФС
27 (4.87%) Результат
19 (3.43%) Ну таке шось
4 (0.72%) Це для красоток
3 (0.54%) Це для молодих..
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ для3@йk@
где я писала, что художник-это примитивно???
идея для вашей предполагаемой фотосессии -это , извините, примитивно и шаблонно. такие фото у каждой второй в жизни и каждой первой в инстаграме.
І в мене буде

Помаранчова душа• 14 августа 2023
если в торт не ставить 37 свечек то вполне нормально
Деловитая• 14 августа 2023
Робіть, але не забудьте про гарний одяг, зачіску та проф макіяж.
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляДеловитая
Гарний одяг є, а макіяж і зачіску думала сама..
3@йk@• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
І в мене буде
да, пожалуйста!!! В чем смысл вашего опроса тогда? И в чем смысл двухсотен вариантов ответов в опросе?
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ для3@йk@
Варіанти мене і переконали що варто робити.
Все.. за допомогою них я і прийняла рішення
3@йk@• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Аллилуйя!!!!! Расходимся, бабоньки....
Гарнюнька• 14 августа 2023
Ответ дляАноним_1857
Мені 48
То щодня такі фото
В мене робота така
Яскрава весела
Свято щодня
Куди стільки тортів діваєте?
Файна пані• 14 августа 2023
Дівчата на фото також не старлєткі. Ррбіть, буде круто.

Аноним_1857• 14 августа 2023
Ответ дляГарнюнька
Куди стільки тортів діваєте?
Діти та їх гості з’їдають ))
Несу пургу• 14 августа 2023
А что вы с этой наигранной радостью делать будете? На стенку повесите?
Мастер Пис• 14 августа 2023
вообще не понравилась фотосессия и дело не для какого возраста, а просто сама по себе не красивая фотосессия.
liliyaya• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Ше хочеться навчитися їхдити на авто і займатися в іншому місті, 30 хв їзди пол денсом.

А ще стати художником самоучкою..
Бо я з малої мріяла про це, але батьки обрали професію економіста. А після заміжжя стала домогосподаркою..

Чоловік добре заробляє, тому не хоче щоб я працювала за невеликі гроші і ділила з ним побут. Йому зручно забеспечувати, а побут на мені. Час малювати є.. а я тут просиджую і не малюю..
Хочеться змін.. ех…

36 років, буде 37, а я таке собі думаю..
Мені тоже 37. Чоловік теж не хотів шоб я працювала, але я пішла.
Не заганяйте себе, не живіть, так я треба чоловіку. у Вас мають бути своі справи та хоббі. підіть для початку на малювання. Запишіться на курси водіїв, або візьміть приватні уроки. я не уявляю як нині можна без авто. це дуже розвязує руки.
потім будете жаліти шо не зробили те чи те, про шо мріяли. Рішучості Вам
Деловитая• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
буде гірше, ніж профі. Скільки раз в тому впевнююсь, що проф макіяж для таких зйомок обов’язковий.
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляliliyaya
Дякую!
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляНесу пургу
Викладу в інстаграм, на аватарку, в рамку роздрукую, в альбом сімейний.
Буду тішитися)
Коли мені було 15-22 мені пропонували роботу моделлю. Я відмовлялася, але мова не про це.
У мене майже немає фото з того періоду
Я не маю фоток 18 років і 20 років ЖОДНОГО
Пам‘ятаю наче була гарна, всі так казали. А фоток нема. Згадати нема що
Тому тут у мене є своє баченя.
Будуть фотки в мої 37, і це супер
В 80 переглядатиму їх з радістю
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Є фото з випускного в школі в 17.
І є з 22 років щось. Все
18-21 нема нічого
Я не пам‘ятаю як виглядала в 19
Взагалі не пам‘ятаю..
Цирк на дроті• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Буду тішитися)
У мене майже немає фото з того періоду
Тому тут у мене є своє баченя.
Будуть фотки в мої 37, і це супер
В 80 переглядатиму їх з радістю
такі студійні фото дуже оброблюються ретушью, й направді ви все одно трошки інша будете. я думаю ви просто хочете собі підняти самооцінку, якщо допоможе чому би ні
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Не всі сильно ретушують.
Хто як. У всіх по різному, я дивлюся.
Сильно я не люблю, мені не подобається
Трошки можна для естетики, але замилено ні.

Сиреневая цапля• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Є фото з випускного в школі в 17.
І є з 22 років щось. Все
18-21 нема нічого
Я не пам‘ятаю як виглядала в 19
Взагалі не пам‘ятаю..
Ви ж розумієте, що пам´ятати варто лише емоції і події, а не те, яка у вас була зачіска і яка помада? Бо якщо у вас до фотосесії пустота і після фотосесії пустота, то це ще гірше в депресію зажене. Живіть кожен день. Втілюйте мрії.
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А чому не можна і те і інше?
По вашій логіці можна взагалі без жодної фото і дитини і себе.
Навіщо?
Головне події
Дитину ж фотографуєте на пам‘ять?
Ото ж..
Сиреневая цапля• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
А чому не можна і те і інше?
Навіщо?
Головне події
Дитину ж фотографуєте на пам‘ять?
Ото ж..
Жінка, яка переглядає фото своєї дитини - це виглядає мило. Жінка, яка переглядає свої фото, милоти не викликає. І ні, я себе не фотографую. Чоловік якщо фотографує мене, то для себе. Але то таке, раз вам фотосесія допоможе, то в добрий час.
Цирк на дроті• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
А чому не можна і те і інше?
Навіщо?
Головне події
Дитину ж фотографуєте на пам‘ять?
Ото ж..
чому вам недостатьно фото з телефону?
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляСиреневая цапля
То мова все ж про те як це виглядає зі сторони?
Для мене і зі сторони це виглядає нормально.
Любити себе - нормально, дарувати собі позитив - нормально, подобатися собі - нормально.
Ваше «дитячі фото - це мило» це вагі рамки. Ви намагаєтеся впіхнути інших в них)
60% за те що така фотосессія це классно
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
чому вам недостатьно фото з телефону?
Бо не фотогенічна. Набагато гірше ніж вживу.
У подруг ще виходить ок, але ж не буду я їх просити фоткати мене, ми рідко бачимося. А чоловік фоткає жахливо, як і майже всі чоловіки. То ж фоток в мене немає вдалих
Цирк на дроті• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
в мене теж не має хто добре мене фоткає я добре, навіть говорять мені-невже я така красива, що ти мене так сфоткала ..а мене- раз через раз. я таке робила коли стосунки хотіла знайти, такі сесії, так гарні фото виходять, але у вас студійні,я люблю з таким фотографом по місцю пройтись, щоб живі були
Несу пургу• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Буду тішитися)
У мене майже немає фото з того періоду
Тому тут у мене є своє баченя.
Будуть фотки в мої 37, і це супер
В 80 переглядатиму їх з радістю
У меня тоже мало фото того периода, ведь смартфонов и инсты тогда не было. Но зато куча воспоминаний, ярких эмоций и впечатлений. Нафиг эти искусственные и постановочные фотки нужны, не догоняю.
автор Самохвалова • 14 августа 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Можна додому запросити і з сім‘єю і тортом фотки зробити домашні.
Таке також думала
Але і в костюмі подобається
Цирк на дроті• 14 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Таке також думала
Але і в костюмі подобається
робіть звичайно, я бачу що в вашому віці й навіть страші,роблять собі НЮ ,можна взагалі частіше такі фото робити професійні ,альбом великий зробити
пу_пугренчик• 14 августа 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Тут не в роках справа , а в фігурі. Уявляю пишну даму з тортиком)
Нельзя, что ли?