жінка незаміжня• 14 августа 2023
Зняття старого радянського ковроліну - як???
Може, хтось мав досвід. Лежить як прибитий.
Хочемо класти ламінат-не охота зверху на цю біду 40 річної давнини… а здерти не виходить
Глубоководная селедка• 14 августа 2023
може він прикреяний? болгаркою або газовою горілкою знімати
КинДза• 14 августа 2023
Феном промисловим можна акуратно прогріти, думаю, що його приклеєно та ще й прибито
Не вмію заміряти• 14 августа 2023
Я б спробувала змивкою для старої фарби - шпателем підняти куток і розчиняти клей змивкою. Феном теж можна спробувати, якщо пощастить, то знайдете температуру, коли клей вже плавиться, а ковролін ще не горить.