Латвийские_Номера• 14 августа 2023

море з дитиною осінню?

дівчата, на коли переносити відпустку з дитиною осінню?
хочу не в Єгипет))
кудись в європейські країни, щоб був пологий захід в море.
море тепле і вже не жарко.
який місяць планувати?
Подруга минулого року розповідала, що в листопаді в Іспанії купалась....
Непогодка• 14 августа 2023
Про листопад не скажу
Ми плануємо друга частина вересня
GaleTTa• 14 августа 2023
Я бы рассматривала только сентябрь. Потому что это лотерея. Остальные месяца могут быть свеженькие.
Особенно для ребенка.
marata• 14 августа 2023
Кіпр
Сумчатая кошка• 14 августа 2023
Сестра півтори роки в Греції, каже що в жовтні ще купаються. Але там теж залежить, де.
Зрадорозганячка• 14 августа 2023
В прошлом году были в Черногории с 10 по 20 сентября. Отлично. Но там галька. Не знаю, как ребенку это подойдёт
Natalyfoxyn• 14 августа 2023
Доминикана
Зрадорозганячка• 14 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Доминикана
Автору ещё в самолёте захочется домой..
автор Латвийские_Номера • 14 августа 2023
Ответ дляmarata
Кіпр
а коли саме?
Natalyfoxyn• 14 августа 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Автору ещё в самолёте захочется домой..
Автор не захочет возвращаться домой вообще
СпайдерВумен• 14 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
а коли саме?
Ми були на початку жовтня, було досить тепло, але не так спекотно. Море було тепле
Khmelnichanka• 14 августа 2023
В вересні млжна скрізь, :) жовтні - в Туреччину, Грецію, Іспанію. В листопаді - Кіпр.
Ответ дляKhmelnichanka
а у вересні в Греції і Іспанії ще жарко?
Khmelnichanka• 14 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я теоретик :).
Але дуже багато моніторю і спілкуюсь з туристами ))).
І друзі живуть в цих країнах.
Так.
Ще досить тепло, а місцями й спекотно.
Кривая спроса• 14 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
а коли саме?
Вересень - жовтень ще повноцінне тепло і море шикарне
KROX@• 14 августа 2023
У вересні чудово в Греції, Олімпійська Рів’єра, завжди з дітьми їздили. вже нема спеки. море +25+27, ціни набагато менші, а головне - відпочивальників набагато менше
KROX@• 14 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
в Греції чудово, нема вже такої спеки, а водичка - супер
ИзЮмрудная• 14 августа 2023
Ответ дляKROX@
Підкажіть, будь ласка, початок жовтня там ще як?
KROX@• 14 августа 2023
Ответ дляИзЮмрудная
не знаю, ми завжди у вересні їздили, поки ще толком навчання нема. Але можете вибрати курорт, який цікавить, і в пошуку забити ’температура в_____ в жовтні по місяцях’ і помоніторити
Ответ дляKhmelnichanka
Я теоретик :).
І друзі живуть в цих країнах.
Так.
Ще досить тепло, а місцями й спекотно.
я думала Чорногорія, Хорватія, Греція або Іспанія..
але не знаю куди - де буде дешевше))
просто відпустку треба вже спланувати на конкретний тиждень))))
Ответ дляKROX@
може знаєте, де нема амброзії у вересні)
Указка• 14 августа 2023
Автор, раджу Албанію. Вльора, Дуррес будуть класні в вересні і на початку жовтня. Саме піщані пляжі, пологі заходи і дуууже дешеві ціни на житло і їжу. 500 євро 2 тижні з харчуванням.
Copy-Paste• 14 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
але не знаю куди - де буде дешевше))
Чорногорія і хорватія вже буде холодно на кінець вересня . Там і так вода може буде крижана, навіть в липні
Указка• 14 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Не смешите. С ребёнком лететь в Доминикану, тот ещё квест
Khmelnichanka• 14 августа 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
але не знаю куди - де буде дешевше))
Я була в липні в Хорватії. Вона неймовірно гарна, але пологі піщані пляжі - то не про Хорватію. Там кам´янисте дно і щебінь на більшосиі пляжів. Щодо температур. Адріртика в вересні в середньому має 22 градуси (вода). Комусь це може бути і запрохолодно. Ну, і Хорватія - не найбюджетніша країна. Я би дивилась в бік Іспанії чи Греціїї. Осиання, мені здається, оптимальний варіант в плані погоди і ціни. Але ключове тут - ’ мені здається’ )))))))))
Указка• 14 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Это не так. Вода в Черногории в июле 25-28 градусов этим летом. Это горячая
Copy-Paste• 14 августа 2023
Ответ дляУказка
Я была всё прошлое лето там. И были дни, что ногу туда не всунуть, не то что плавать
Указка• 14 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Я пишу про сейчас, этот июль и это лето. Автор в прошлый июль ехать не собирается
Copy-Paste• 14 августа 2023
Ответ дляУказка
И июль этого года уже давно позади. Что там делать в конце сентября то?
Указка• 14 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
В Черногории? Я её автору не предлагаю. В этом году там терриконы грязи и дерьма ( как в прямом, так и в переносном смысле) . Под дерьмом я имею в виду русню, которая там прописалась и устраивает пьяные разборки с нашими на пляжах и в ресторанах...
Дюагональ• 14 августа 2023
Восени