Поумничка• 14 августа 2023
Чому дитина до року кричить до істерики?
Дитині 9-10 місяців. Кілька разів на день дитинка плаче, кричить до вереску, до істерики. Така ситуація не з самого народження, трохи пізніше почалося. Хто може знає, це дитячі капризи , дитина проявляє характер чи якісь інші причини?
Распутница• 14 августа 2023
Треба виключити фізичний біль чи дискомфорт. Просто так дитина верещати не буде. Спробуйте вести щоденник, що робили, як спала дитина, що їла, як гралася - щоб знайти схожі моменти
Поумничка
• 14 августа 2023
Це дитина сусідів, не моя. Але така ситуація вже 8-9 місяців, ми не знаємо що думати.
Тарабарщина• 14 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Отже, є причина.
А навіщо ви хочете її знати?
Поумничка
• 14 августа 2023
Ответ дляKess E
Ще можуть бути коліки в дитини. В знайомої у малої були - після дитячих крапель від колік її попускало, а потім мабуть переросла і перестала так репетуавати.
Дай Боже, щоб пройшло.
Поумничка
• 14 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Отже, є причина.
А навіщо ви хочете її знати?
Бо ми маємо тонкі стіни . Звичайний панельний будинок.
Міняйловна• 14 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Може вони її ображають? Або вона часто без уваги, тому кричить.
Тарабарщина• 14 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Тобто, ви хочете знати причину крику, бо у вас панельний будинок?
Дивне пояснення.
Поумничка
• 14 августа 2023
Ответ дляМіняйловна
Ні-ні, це нормальна порядна сім´я. Думала, може у когось була така ситуація, може це особливість дитинки і вона переросте.
Поумничка
• 14 августа 2023
Ответ дляТарабарщина
Дивне пояснення.
Якщо ви не зрозуміли попередню відповідь, то так : будь-хто, слухаючи як дитинка істерично заходиться кожен день майже рік, задався би таким запитанням як я.
Попельшка• 14 августа 2023
Перегул, зуби, спека і тепло одягнули.
Який режим у дитини? Скільки снів? Який час бадьорості? Чи не перезбуджена активністю?
А, вже прочитала шо дитина не ваша)
Замулена ріка• 14 августа 2023
Займитесь собой, блин.
Вот серьезно.
Или вы решили здесь узнать причину плача соседского ребёнка?
Вот серьезно.
Замулена ріка• 14 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Зачем думать об этом?
У вас нет своих детей, проблем?
Поумничка
• 14 августа 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Зачем думать об этом?
У вас нет своих детей, проблем?
У мене є вуха))
Замулена ріка• 14 августа 2023
Ответ дляПоумничка
У мене є вуха))
Наличие ушей значит, что можно обсуждать здесь чужую семью??
Милота• 14 августа 2023
Автор, большинство детей орет и истерит днем и ночью. И так лет до 4 минимум. Так что своих можете не заводить )), если соседние так тригерят
Милота• 14 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Так растут дети, снимете розовые очки.
Тарабарщина• 14 августа 2023
Ответ дляПоумничка
Ви не відповіли на моє питання, а просто написали аби щось.
Але я можу повторити, якщо ви не зрозуміли одразу.
Що вам дасть розуміння причини крику дитини? Окрім задовільнення особистої цікавості.
Тарабарщина• 14 августа 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Судя по ответам автора, узнав причину крика, у неё или уши пропадут, или стены утолщатся)