Сиджу тихенько• Изменено 14 августа 2023
Корисний Десерт у спеку, за 10 хв. А через годину можна їсти)
От сьогодні на швидку руку зробила ) Холодненький білковий десерт😉 У спеку, те , що треба!
Літр молока , 0.5 творогу, 100 гр какао, цукор, ваніль, желатін.
Заколотила, блендером збила і в холодильник.
Господиньки хто не любить довго гратись , але хоче солоденького, раджу!
На сніданок досить гарно йде до кави, і дітям досить навіть корисно, що рідкість для десертів)
Просто болталка• 14 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
еще ярче. Я спилкуюсь нормально, а если создаю тему с посылом поделиться рецептом блюда, то этот рецепт ПОЛНОСТЬЮ и даю.
А зачем вы тему создали - непонятно. Чтобы рассказать, что вы никому тут рецепт давать не обязаны?
Сиджу тихенько
• 14 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
Тогда зачем ваша тема вообще? Мало того, что это в принципе несъедобно...
А кто вас её читать заставляет и тем более есть?
Не нравится- мимо
Заела_пластинка• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Белок
Хотите сказать казеин? Провоспалительный..
Там только желатин единственный и полезный.
Но приятного аппетита!
ГоловнаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляОднозначно
Нє, ну з магазином значно довше)) але й кожному і легко і тяжко одне і те саме. Я, наприклад, голубці роблю нашвидкуруч, а хтось півдня морочиться. Все відносно 😉
Як ви капусту відділяєте? А мене це саме довше(
Сиджу тихенько
• 14 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Но приятного аппетита!
Тема не о здором питании.
Я его есть не заставляю никого
ГоловнаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Якщо замість молока -йогурт
То так.
1- засипаєте в миску йогурт літр, творог можна 0.5 можна 1кг
Далі- цукор і ван цукор за смаком(гр100-150)
Збиваєте все блендером.
Паралельно грієте 40 гр.желатину до однорідності.
Щоб не кипіло.
2. Заливаєте все разом і знов блендерите.
3 Заливаєте в форму ( 2/3 щоб залишилось місце для шоколадного) і ставите застивати.
Тим часом готуєте з какаю і коли біле застигне (30 хв десь) заливаєте зверху слой з какао і желатином
То так.
Збиваєте все блендером.
Щоб не кипіло.
П який у вас желатин? Я готувала то такий вонючий (((
Сиджу тихенько
• 14 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Звичайний Мрія. Акщо з ним не переборщити, то зовсім немає смаку і тим більше запаху
Сиджу тихенько
• 14 августа 2023
Ответ дляНе служанка
Спасибо, автор, за идею! Надо и себе замутить
Пожалуйста)
Однозначно• 14 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
О, я так роблю, як Ви пишете, але фрукти заливаю желе звичайним. Я ще пробувала робити проміжний шар (між суцільним сирно-сметанковим) з підварених з цукром персиків+желатин, але це тоді взагалі довго бавитись з тим
Я роблю за годину, але надвечір, тому куштуємо вже на наступний день. А тут мене підкупило що швидко, навіть якщо саме я буду довше довбатись, але спробувати варто, чому ні?😉🙃
Сиджу тихенько
• 14 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Триггерит вас жутко
Выздоравливайте!
Однозначно• 14 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Качан в каструлю і 10 хв приблизно( як бачу прозорий, відрізала і далі вариться) на весь. Паралельно роблю інше, не чекаю)
ПриснитсяЖЕ• 14 августа 2023
Ответ дляГоловнаЯ
давайте я расскажу.
я тоже скоростная)
капусту кочерыжку обрезаете глубоко со всех сторон и в свч на 10-12 мин.в процессе переверните кочан на другую сторону.
потом можно этим надрезом под холодную воду и чуть придавить,чтобы вода попала между листьев.всё.
другой,’богатый вариант’ это щедро обрезаете нижнюю треть капусты и тогда листья после свч или кипятка в кастрюле отскакивают сами.эту треть используете на суп или куда захотите.
а третий вариант ’долгий’ всё тоже самое, но на ночь кочан в морозилку забросить.
потом размораживаете и листья легко отделяются.
я тоже скоростная)
ПриснитсяЖЕ• 14 августа 2023
вы ,автор ,хотели с людьми поделиться хорошим, легким рецептом десерта, а вышло то что вышло.
одни не смыслят в готовке, другим распиши граммовку, третьи просто потешаются...
от меня спасибо.всё ясно и просто.
Курочка• 14 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
Дякую
Там обов´язково як желатин добавите, то треба блендером позбивать щоб воно пишніше було. Дуже смачно, я туди для себе фрукти додаю, рсобливо смачно з вишнею і чорним шоколадом. А чоловік ще ромом трохи поливає
Мольфарочка• 14 августа 2023
Ответ дляКурочка
А міксером можна збить?
Блендер згорів
Курочка• 14 августа 2023
Ответ дляМольфарочка
А міксером можна збить?
Блендер згорів
Можна. Можна і не збивать взагалі, але збитий ніжніше. Видно, якось желатин в кондицію іншу входить і воно як суфле виходить
Сиджу тихенько
• 14 августа 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
от меня спасибо.всё ясно и просто.
Спасибо)) Вы абсолютно правы.