Сиджу тихенько• Изменено 14 августа 2023

Корисний Десерт у спеку, за 10 хв. А через годину можна їсти)

От сьогодні на швидку руку зробила ) Холодненький білковий десерт😉 У спеку, те , що треба!
Літр молока , 0.5 творогу, 100 гр какао, цукор, ваніль, желатін.
Заколотила, блендером збила і в холодильник.
Господиньки хто не любить довго гратись , але хоче солоденького, раджу!
На сніданок досить гарно йде до кави, і дітям досить навіть корисно, що рідкість для десертів)
Не люблю натовп• 14 августа 2023
Девочки, объяснити мне тупику последовательность пожалуйста. Если пишете что вкуснее с неладким йогуртом или сметаной, ряженкой, то какое соотношение? Йогурта тоже 1 л +0.5 творога?
Можно ли греческий йогурт?
Сколько сахара, желатина? Его отдельно замачивать? А потом..?

Творю чудеса• 14 августа 2023
Ответ дляGvenna
Немного моих. На четвертом йогурт и сливы, обалденное сочетание на вкус.
Делаю и полосатиков, но реже, ибо лень.
Про тхину можно поподробнее, пожалуйста.
Ее тоже в желе? Мой максимум печеньки.
Я_канеша_извиняюсь• 14 августа 2023
Ой...корисний десерт у спеку - це кавун...
felin• 14 августа 2023
Ответ дляGvenna
Делаю и полосатиков, но реже, ибо лень.
Ой, а скажіть, будь ласка, як оте от зі сливами робити? Йогурт+желатин залити сливи?
felin• 14 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Можно ли греческий йогурт?
Я теж тут стою, слухаю). Може і мені дійте)))
Ашолюдискажуть• 14 августа 2023
+
Inna_A• 14 августа 2023
Ответ дляКурочка
Ну, то треба спробувати. Як же я вам розкужу, це кисломолочний продукт.
Ми мішаєто ряжанку, какао, цукор, ванільний цукор і желатин, збиваю блендером і в холодильник, потім або тертим шоколадом посипаю, або какао. Смакота )
А які пропорції? Цікаво з ряжанкою який смак

Веселуха Муха• 14 августа 2023
Ответ дляRocka Rolla
Це магія😁, теж нічого не зрозуміла про шари, описує начебто все змішати блендером
З 2 шарами то явно не 10 хв В мене тільки 20 хв займе сходити в магазин інгредієнти всі придбати. А такий 2шаровий десерт треба спочатку хоча б пів год. в морозилці 1 шар тримати, а потім вже виливати інший. 10 хв, блін
ГоловнаЯ• 14 августа 2023
Ответ дляКурочка
О дякую! Спробую. А в яких пропорціях?
Однозначно• 14 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Нє, ну з магазином значно довше)) але й кожному і легко і тяжко одне і те саме. Я, наприклад, голубці роблю нашвидкуруч, а хтось півдня морочиться. Все відносно 😉
автор Сиджу тихенько • 14 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Можно ли греческий йогурт?
Якщо замість молока -йогурт
То так.

1- засипаєте в миску йогурт літр, творог можна 0.5 можна 1кг
Далі- цукор і ван цукор за смаком(гр100-150)
Збиваєте все блендером.

Паралельно грієте 40 гр.желатину до однорідності.
Щоб не кипіло.

2. Заливаєте все разом і знов блендерите.
3 Заливаєте в форму ( 2/3 щоб залишилось місце для шоколадного) і ставите застивати.

Тим часом готуєте з какаю і коли біле застигне (30 хв десь) заливаєте зверху слой з какао і желатином
Спасу мир• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
В такую форму заливаю, обычно две делаю, у нас быстро уходит ))
а почему вы не написали про шоколадную часть?
Веселуха Муха• 14 августа 2023
Ответ дляОднозначно
Та просто автор норм не розписала рецепт. І взагалі поєднання желатину з молоком ну дуже сумнівне. Я люблю ’чізкейк’ з желатином, але там домашній сир і жирна сметана збиті блендером. Тоді і смачно, і ситно виходить. Але це не 10 хв, це добрих 2 години, навіть якщо корж з печива робити+фрукти порізати, окремо желе заварити. (так, я готую повільно)
автор Сиджу тихенько • 14 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
По півгодини стигне кожен слой
Саме приготування білого слою 5 хв
Какао теж 5 хв
автор Сиджу тихенько • 14 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
А вы спрашивали?
Веселуха Муха• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
По півгодини стигне кожен слой
Саме приготування білого слою 5 хв
Какао теж 5 хв
Ну але правильно теж включити тих пів години на застигання) Ви собі уявіть, що хтось почитав Ваш пост і почав робити десерт перед роботою вранці надихнувшись часом в 10 хв) Просто одразу всі деталі вказуйте, не ображайтесь, просто пост складено дещо оманливо. Але головне, щоб десерт Вам подобався.
Спасу мир• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
А вы спрашивали?
Удалено администрацией...
Спасу мир• 14 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Удалено администрацией...
автор Сиджу тихенько • 14 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
Я рецепта не давала, а написала тему про то. що я приготувала сьогодні, з чого і за скільки часу.
Хтось запитав мене як готувала, я уточнила що кого цікавить.

Веселуха Муха• 14 августа 2023
Я не хочу образити автора, але є ще й такі люди, як я. Я не вмію оце ’заколотіть те і те, а оте на око’. Може тому що в мене ще нема прямо дуже багато кулінарної практики. Мені мама так все каже, коли я їй дзвоню і питаю, як вона якусь страву приготувала. То от теж так швидко наговорить, що того трошки і того на око, а ще щось і забуде сказати. І потім в мене повна фігня виходить. Обожнюю готувати по рецептах, де вказано все у грамах, для цього собі кухонні ваги купувала. В таких випадках одразу можна дізнатись чи рецепт норм, чи не норм. Бо коли готуєш чітко по грамовці і рецепт детально розписаний - майже неможливо помилитись.
Біле пальто• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
В рецепт неужели не понятно
У вас незрозуміло написано. Напишіть нормально, тоді й не буде запитань. На фото слой білий і слой коричневий, а в описанні пишете, що все збили міксером і в форму. Мабуть половина желатину йле в творожний слой, а половина у верхній слой.
автор Сиджу тихенько • 14 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Ну, якщо не вмієте я не зобовʼязана вас вчити, правда ж?
Я створила тему похвалитись як швидко десерт вийшов і приблизно описала продукти і приготування.
Я не зобовʼязана була по грамах і кроках все розписувати
Потім хто запитував детальніше я відповідала в коментах їм
Всім не вгодиш і не поясниш, я не кулінарна книга, дівчата
Веселуха Муха• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Та правда ж, я Вас ні в чому не звинувачую. Просто переважно у постах про кулінарію або просто фоточки або детальний рецепт. А в Вас трохи незрозуміло і оманливо написано, особливо для недосвідчених господинь.
Однозначно• 14 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Згідна, я теж питала про етапність, бо схоже робила, цікаво як саме такий))
Я люблю ще бісквіт+ такий шар, як ви написали+фрукти залиті прозорим. Але трошки треба заморочитись))
автор Сиджу тихенько • 14 августа 2023
Ответ дляСпасу мир
Удалено администрацией...
Просто болталка• 14 августа 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Вот и я о чем)) Молочный холодец это то еще испытание)
Веселуха Муха• 14 августа 2023
Ответ дляОднозначно
О, я так роблю, як Ви пишете, але фрукти заливаю желе звичайним. Я ще пробувала робити проміжний шар (між суцільним сирно-сметанковим) з підварених з цукром персиків+желатин, але це тоді взагалі довго бавитись з тим
Спасу мир• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Удалено администрацией...
еще ярче.
Я спилкуюсь нормально, а если создаю тему с посылом поделиться рецептом блюда, то этот рецепт ПОЛНОСТЬЮ и даю.

А зачем вы тему создали - непонятно. Чтобы рассказать, что вы никому тут рецепт давать не обязаны?
Просто болталка• 14 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Удалено администрацией...
Тогда зачем ваша тема вообще? Мало того, что это в принципе несъедобно...
автор Сиджу тихенько • 14 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
Просто так мне захотелось.
Вам не понятно идите в другую тему.