Редисочка• Изменено 15 августа 2023
Прикорм в октябре
Ребенку в конце октября будет 6 месяцев. Никаких овощей уже не будет. Картошка да морковка.
Как начинать этот прикорм? Магазинное покупать не хочу. Оно ж не сезонное будет. Покупать мороженные овощи? Сейчас заморозить тот кабачок? Хотя уже нет наверно. Или и баночки с овощами пойдут? Уже прям извелась от этих мыслей о прикорме.
Просто болталка• 15 августа 2023
Чому всі батьки думають, що діти люблять кабачок, ще й морожений? Це ж така гидота.
Давайте ті овочі які будуть в цей період.
Редисочка
• 15 августа 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Купіть баночне , воно кращої якості
Дякую. А какого производителя советуете? Смесь у нас хипп
Редисочка
• 15 августа 2023
Ответ дляПросто болталка
Вот начиталась, что нужно с кабачка начинать) а мороженный действительно бяка
Редисочка
• 15 августа 2023
Ответ дляСіточка
Дитяче харчування в баночках, вибираєте хорошого виробника і вміст.
Якого порадите?
Зайканалужайке• 15 августа 2023
В якості знайомства можна певну кількість овочів та фруктів з ягодами наморозити. Плюс баночки. Але той самий кабачок спокійно продається всю зиму, так само як і інші овочі.
Малинка• 15 августа 2023
автор, будут яблоки, бананы, брокколи , если Вы прямо в 6 месяцев прикорм вводить планируете, мы 10 мес. прикорм вводили
Редисочка
• 15 августа 2023
Ответ дляМалинка
Да, хочу в 6
Малинка• 15 августа 2023
Ответ дляРедисочка
та будут в октябре еще кабачата, у нас виноград до Нового года продается, а осень вроде теплую нам обещают
КрестьянинДиор• 15 августа 2023
божемій, ну як людство тисячі років жило без сезонних овочів для прикорму. і без баночок. і хіба пхали в дітей отой кабачок чи брокколі
Редисочка
• 15 августа 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Времена меняются)
КрестьянинДиор• 15 августа 2023
Ответ дляРедисочка
Времена меняются)
люди як біологічний вид ті самі
Непозбувна Бентега• 15 августа 2023
Ответ дляРедисочка
Починати можете з будь якого овочі або каші рис, гречка або кукурудзяна, вона без глютена. Я вже 3м дітям прикорм вводила і кожному щось інше було перше. Жовтень чудова пора для початку прикорму.
Пенек Возмездия• 15 августа 2023
Мої чудово обійшлися без кабачків.
Картопля, морква, цибуля - варила суп, робила пюре блендером.
Ужгород• 15 августа 2023
Я с 4 месяцев давала яблочный сок и пюре, потом баночные кабачки, морковку и т д. Советую не слишком париться по поводу баночного. Оно нормальное. И не надо напрягаться у плиты.
А_я_ЛОЖУ!• 15 августа 2023
В октябре самые дешевые овощи, полные базары. Если в вашей области нет, то можно с баночек начать или сейчас наморозить кабачок и цветную капусту
Автор, идите в группу ’прикорм, його хитрощі...’ На фб. Там много всего. По теме: все, что можно купить в магазине и на рынке. Кабачки, батат, авокадо, тыква, морковка, все виды капусты. Можете морозить. Чернику сейчас наморозьте. Она хорошие вкусовые качества имеет после разморозки. Можете сразу перебить на пюре и заморозить в форме для льда
Ангелок з ріжками• 15 августа 2023
Можете щось морочити, щось купувати з магазину. Я баночне обрала. Це було зручніше і якісніше. Це ж знайомство з їжею. Купувала Hipp та Hame
Оксана-1939• 15 августа 2023
Є морква, капуста цвітна, гарбуз, квасоля, перець, кукурудза заморожена повно всього
Сіточка• 15 августа 2023
Ответ дляРедисочка
Якого порадите?
Спробую написати більш розлого. Не бійтеся, що це важко і складно. Продукти, заморожені у домашніх умовах все ж втрачають у смакових якостях. І запекти/стушити ложку овочів практично нереально. А поради на кшалт готуйте на декілька раз і морозьте неадекватні. Ви б сама хотіли їсти розморожене рагу чи котлетку (і їх рекомендують вживати не підігрітими, а кімнатної температури, щоб не розлізлися)? А є час по півдня стояти на кухні, виродивши 70гр пюре? У мене прикорм почався у грудні, я якось підійшла до брокколі у супермаркеті - суха, в´яла і зібрала весь пил з полиць.
Тому баночки.
Почала з Гербер, там є брокколі, кабачок, цвітна капуста.
М´ясне - почали Гербер індичка і курка, а потім перейшли на чеську Фрутта - пюрешка яловичина. Вона мені сама хороша. Дивіться, щоб був у пюре більший вміст м´яса, але знайте, нігде він не 100%- це для м´якості продукту.
З овочів перейшли на Hipp organic, там є комплекс картопля, горошок, цвітна і морква. Ще певний час брали Словакія, назву не згадаю морква - гарбуз-яблуко чи айва.
З фруктових хороші наші Карапуз, Чудо чадо, молдавська (наче Малюк). Брали Ovko, нормальне, я ділила на 2 рази баночку.
Щодо групи ’прикорм, хитрощі...’- подивіться, мені не зайшла сама ідея. Але там можна глянути, які ’блюда’ роблять діткам.
Тому баночки.
Сіточка• 15 августа 2023
Ответ дляРедисочка
Якого порадите?
Ще добавлю. Для старшої дитинки.
Хороша ідея - овочеві рагу тушити чи варене - можна брати заморозку Рудь, вона шокова і смакові якості хороші. Там є семикомпонентна і є дитяча (там мініморква, жовта морква). Цікаво і смачно. Але, ціна там відповідна.
Пліткарка• 15 августа 2023
Та не бійтесь ви тих баночок. В мене прикорм взагалі в грудні почався. Заморожені влітку кабачки і цвітна капуста висохли в морозилці і при варці ставали дуже жорсткі. Пробувала варити свіже картопля, морква, кабачок, блендерити і морозити порційно, то при розморозці це жах. Як поролон чи губка яка стоїть у водичці.
З баночних овочеві підійшли гербер, вони й мені на смак їстівні. А м´ясні, крім гербер, то ще брали мілупу кролик і хаме чи хейм там різні. З рибних добрі хіп лосось і там де з тріскою, але рибу вводять пізніше. Рудолфс лосось і ягня хороші. Решта не дуже. Читайте склад і вибирайте.