младокошкина• 15 августа 2023
Як вам таке взуття на чоловіках?
Вам подобаються коли чоловіки, ходять в Ugg? Як ставитесь до такого?
( фото наприклад)?
Хочу на Балі• 15 августа 2023
В принципе такая обувь ужас, и на женщинах и на мужчинах. Неудобные и не практичные.
ПриснитсяЖЕ• 15 августа 2023
Ответ длямладокошкина
А чим вам подобається?
Как можно ответить на этот вопрос?
Прибираю щодня• 15 августа 2023
Ответ дляФизрукая
Это комфортно. + Высокий сильный мужчина выглядит в них как викинг)
А худой и низкий , как ванька дурачок в валенках
маминаБубочка• 15 августа 2023
Ответ дляФизрукая
Ваши мужчины явно не любители зимних видов спорта. Снять лыжные ботинки и надеть угг- это чистый кайф
))
Буковель взимку -тотнашеисімейне
З трьох років діти на лижах
Носять звичайні зимові ботінки , угги ні)
Буковель взимку -тотнашеисімейне
З трьох років діти на лижах
Физрукая• 15 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
))
Буковель взимку -тотнашеисімейне
З трьох років діти на лижах
Буковель взимку -тотнашеисімейне
З трьох років діти на лижах
И только потому,что они не пробовали
Не люблю натовп• 15 августа 2023
Для мужчины главное удобство. Если у нас говно месить по улицам - то угги не подойдут.
Лялькодзьоб• 15 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Відкрилось. Але одне діло фото, друге вживу на вулиці. Я теж думала, що дівчата з інсти з пишними губками на вулиці в мене не викличуть бурхливої реакції. Та де
На фото подобаються, а в реальності - ні ?
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ви мене не зрозуміли. Це як бачити якусь знаменитість на картинці, а потім зустріти вживу. Реакції будуть відрізнятися по інтенсивності.
Лялькодзьоб• 15 августа 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Якщо на фото банан, то і в житті це банан. Кавуном не стане ж)
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну уявіть вам прислали картинку букету і такий самий живий букет подарували. Однакові емоції будуть? Якому з букетів зрадієте більше? Ну якщо не любите квіти, то уявіть, те, що любите і порівняйте.