Червона калина• 15 августа 2023
Наговорила купу всього під час сварки на емоціях, чоловік зібрав речі і пішов...
Що тепер робити? Писала йому, каже це все
Що мені робити?
ХаДиДиШь• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
так, але перед цим він взагалі мене 2 руками штовхнув, я стерпіла
Капец. Ну пойдите в ноги упадите, что уж там
Скоро_вчера• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Для чего вы терпите то,что вам не нравится? Раба любви?
Не любовница• 15 августа 2023
Дивлячись що ви там наговорили і яка причина сварки,хто винний.Та взагалі які відносини,може то терпець в нього урвався взагалі,бо часті сварки та претензії з вашого боку,або з обох сторін.Що там коїться в родині знаєте лише ви та чоловік.Якщо чоловік не маніпулятор,і ви знаєте особливості його характеру ,ти повинні зрозуміти це край чи ні.
Безлім на все• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
я розумію, але він перший почав, я просила так не робити так
а він не слухав, я попереджала
от і відзеркалила
тільки йому можна так робить, а мені ні
а він не слухав, я попереджала
от і відзеркалила
тільки йому можна так робить, а мені ні
Ну так чего тогда переживаете и почему после одинаковых слов он вам говорит, что это все, а не вы? Он себя уважает, а вы себя нет?
Червона калина
• 15 августа 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Вот теперь вы квиты, вам стало легче?
ні
стало гірше
ЗабежАЛОЧКА• 15 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Зачем Вам семья если Вы не научились контролировать собственные эмоции?
Муж прав 100%.
Если Вы вменяемая, то тоже ушли бы от человека, который может в порыве страсти говорить кучу всего
Муж прав 100%.
Муж может быть не прав, но и вы не правы, а если бы смолчали то был бы только муж неправ и можно было бы ждать извинений а так теперь вам извиняться придется
Щастя-здоровля• 15 августа 2023
Говорили в пориві гніву, що в нього малий член чи шо він в сексі 0?
Ms. Сама прямота• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Ви насправді хочете його повернення?
Зателефонуйте краще до психолога. Є безкоштовні лінії підтримки.
Червона калина
• 15 августа 2023
Ответ дляLike-995b
Фу… терпеть не могу истеричек - бытовых скандалисток
я теж, в мене мати така
але він перший почав
Скоро_вчера• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
ні
стало гірше
Остаётся только сделать правильные выводы. А не: раз я терплю, то он тоже должен
Душка-свекрушка)))• 15 августа 2023
ми з чоловіком сваримся по різному. і говорим один одному різне. але ніхто нікуди не йде. мій чоловік завжди каже, тобі якшо треба то йди, а я вдома. так само і я йому. потому всі сварки зводяться до вибачень один перед одним і сексу. так і живем вже 20 років.
ХаДиДиШь• 15 августа 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Автор уже извинилась, ее извинения не приняты. Все
Та там вообще-то ее били, а она извиняется и думает, как вернуть. Ухожу из темы
ЗабежАЛОЧКА• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
згодна...
Вы знаете у нас в спорах только муж может нести полную чушь а я нет, иначе чем я лучше. Он потом и выгребает - я молчала один раз месяц и чуть не собрала вещи а он и не планировал извиняться, когда выясняли отношения давил на меня мол почему я в ответ не поступила аналогично...а я так и сказала опускаться не собираюсь...офигел
Блакитне небо• 15 августа 2023
Ничего больше не делать. Вы ж извинились, писали, звонили.Что еще можно сделать?Навязываясь, вы еще больше вызовете отвращение и не желание общаться.
Только ждать , что он сам выйдет на связь.
Червона калина
• 15 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Муж прав 100%.
він в пориві злості може зібратися за 1 хв і втекти від гостей, навіть не попрощавшись
Червона калина
• 15 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То навіщо його повертати?
так непогані стосунки були, він скільки зробив для мене
Душка-свекрушка)))• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
то він у вас істеричка. з такими важко. там на нього не так глянув, він вже заплакав і втік. ну таке.
Червона калина
• 15 августа 2023
Ответ дляНеправдиша
Е моё, вас ещё и бьют. А вам все норм
він так не вважає
ЗабежАЛОЧКА• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Похоже муж псих. Нафиг он вам
Треба ось так• 15 августа 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Та подождите))) какое всё))) оказывается он к автору руки протягивает и позволяет себе говорить вещи такие же как и автор.
Там два сапога пара
Автор будет очень сильно просить и он простит конечно, просто нервы ей потрепет конкретно, а потом будут жить жить счастливо, как и до скандала.
Это игра такая))) ЛЮБОФ называется!
Там два сапога пара
Это игра такая))) ЛЮБОФ называется!
Аноним с кешбеком• 15 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Кінець старого це завжди початок нового
Не всегда
ВсеЧетко• 15 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
А вы кисельная барышня или на вас можно говорить все что угодно, не думая?
Нет.
Я - воин.
Мой мужчина об этом знает
Я - воин.
Мой мужчина об этом знает
Все знаю від і до• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Коли він штовхнув Вас, то треба ж було зрозуміти, що він вже на грані. Це ще Вам пощастило, шо він взяв себе в руки та пішов, а не вмантулив Вас
Червона калина
• 15 августа 2023
Ответ дляЩастя-здоровля
ні, таке ні
Ms. Сама прямота• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
Б´є, ображає, влаштовує істерики - це непогані стосунки?
Щастя-здоровля• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
ні, таке ні
Ну тоді не все втрачено)
Хай відійде декілька днів
А потім зустріньтеся і поговоріть як дорослі люди
Хай відійде декілька днів
Анонимушка• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
а він не слухав, я попереджала
от і відзеркалила
тільки йому можна так робить, а мені ні
а він не слухав, я попереджала
от і відзеркалила
тільки йому можна так робить, а мені ні
Тогда о чем вы переживаете? Ушёл, и хорошо.