Червона калина• 15 августа 2023

Наговорила купу всього під час сварки на емоціях, чоловік зібрав речі і пішов...

Що тепер робити? Писала йому, каже це все
Що мені робити?
Не прохожу мимо• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
жесть
Що жесть? У вас такі самі ризики
Валькірія• 15 августа 2023
Мені здається, чоловік автора просто чекав приводу. і як тільки дочекався, чкурнув. Автор, ви молода, дітей немає, квартира ваша - все якось налагодиться. Ще вийдете заміж. А уявіть, якби вам в цей момент було 45, і троє дітей, і квартира зйомна.
автор Червона калина • 15 августа 2023
Ответ дляВалькірія
7_кг_рыбы• 15 августа 2023
У мужика походу последняя капля была. Терпець урвався, плюнул та ипись оно конем)) Бывает..
Телепузик• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
він не хоче повертатися
Ну,так туди йому і дорога. Автор,мовчіть і чекайте, якщо ваше- то повернеться,ні- закінчуйте ці відносини
автор Червона калина • 15 августа 2023
Ответ для7_кг_рыбы
шо робить
Місячне Сяйво• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
шо робить
Йти в магазин за шампусіком, замовити суші і фрукти, зробити укладку і макіяж, гарно одягнутись, подзвонити подругам і влаштувати дівішнік🤩💃🏻 Наробити фоток, слухати музику, танцювати, говорити до ранку. Ви душна, від вас хочеться втекти, що він і зробив. Ніякого чоловіка, використати час без нього на себе і в своє задоволення. Сама себе полюбіть і розслабтесь, таке враження що в ролі жертви і сварливої незадоволеної жінки.
ХикориДикори• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
так, але перед цим він взагалі мене 2 руками штовхнув, я стерпіла
То ви мали сказати - це все, а не вибачатись
ХикориДикори• 15 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Зачем Вам семья если Вы не научились контролировать собственные эмоции?
Муж прав 100%.

Если Вы вменяемая, то тоже ушли бы от человека, который может в порыве страсти говорить кучу всего
Прав, что толкал? Ну да. Самадуравиновата.
Треба ось так• 15 августа 2023
Ответ дляХикориДикори
Читайте дальше) там интересно
Я Вас не боюся• 15 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
До невролога сходіть, схему пропише що пити. Після ліків купа проблем зі здоров´ям відпала. Не одразу звичайно, а поступово. Тим не менш... Все налагодиться, от побачите!
Сто именно Вы пили? подскажите пожалуйста)к какому врачу- невропатологу, психологу,психотерапевту?
ХикориДикори• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
я йому весь мозок через це заїла, що це рукоприкладство, він каже я накрутила нічого такого там не було, я невдало пожартувала на його думку
А причом тут взагалі він і те, що він вважає? Страшно, що ви вважаєте, що це нормально. Шкода дітей в такій родині.
Звездолётчица• 15 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Лікаря вибирала по відгуками і той що ближчий. Атаракс пила три неділі, схему не скажу, бо вона мені писала індивідуально, по стану. А потім Біфрен місяць. А чоловіку назначили просто Біфрен на 2 місяці
Лукава Кішка• 15 августа 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ого
нафиг ей кисельная барышня
может кисейная? от слова кисея?
Я Вас не боюся• 15 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я сейчас бифрен пью, спасибо большое
ТаЕщеОптимистка• 17 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
шо робить
Як і вас справи , повернувся ?
ТаЕщеОптимистка• 12 сентября 2023
Ответ дляЧервона калина
шо робить
Повернувся чоловік ?