Червона калина• 15 августа 2023

Наговорила купу всього під час сварки на емоціях, чоловік зібрав речі і пішов...

Що тепер робити? Писала йому, каже це все
Що мені робити?
Новорічна пальма• 15 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
Словами можно ранить больше чем кулаками. Мужчина это не человек? Почему он должен терпеть подобное?
Вы ответа автора почитайте.,кто там еще терпит? За бубочку вступились?
автор Червона калина • 15 августа 2023
Ответ дляТреба ось так
Ну так мало ли, что он хочет))) Вы же его уговорите, правильно
Или уже передумали?
він не йде на умовляння
Скоро_вчера• 15 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Серьезно? Слова это слова, тем более на эмоциях и автор извинилась. А поступки это поступки. А тут походу муж истеричка, и обиженка..Прям обидели бубочку слово поперек сказали, манипулятор хр’нов.
Но автору нужен именно он.и именно поэтому она должна либо молчать либо не страдать от того,что муж ушел
Опля Картопля• 15 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Залежить від того, що наговорили. Згадуйте.
Але деякі речі чоловіки не пробачають.
да скатертью дорога !
ото еще за матней убиваться
Звездолётчица• 15 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
У нас так сусіда посадили.
Жінка у нього гостра на язик була, він іноді міг її штурхнути. Хоча ніби було кохання.
От якось у компанії випили зайве, а у нього в руці ніж був.
Трохи силу не розрахував, її поховали, його посадили.
Ну а що, нічого такого.
Гадаю, винен саме він. Вона його ж не до батареї прикувала, міг піти, але ж ні, зарізав.
Гомосноб• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
ця квартира моя
так
Ну вже краще., Ви від нього матеріально не залежні. Колись секс з ним набридне, тоді спокійно підете далі.
автор Червона калина • 15 августа 2023
Ответ дляГомосноб
справа взагалі не в сексі
3@йk@• 15 августа 2023
Ответ дляВсеЧетко
Ого
нафиг ей кисельная барышня
Действительно, полно же мужиков которых можно оскорблять, а они да дорогая
Добра всем!• 15 августа 2023
Відкрити шампанське і святкувати!
Like-995b• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
дура
Вы будете и дальше так делать.
Ms. Сама прямота• 15 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Та він не хотів її вбивати.
Випадково.
П´яний був, штовхнув у груди.
Забув, що ніж у руці.
Любив.
Треба ось так• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
він не йде на умовляння
Продолжайте уговаривать, рвать на голове волосы, падать в ноги и страдать. Он простит 1000%. Просто ещё не много времени прошло
Такую как Вы найти можно, но нужно очень постараться. Долго ему искать прийдется и он об этом знает.
Безлім на все• 15 августа 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Я почитала, они друг друга стоят, но почему то только за мужа пишут, что он кисельная барышня типа мог бы и потерпеть. С фига ли такое отношение терпеть? Тут пару дней назад тема была, муж первый раз за 11 лет голос повысил на жену, так все посоветовали жене разводиться с ним, а в этой теме все на мужа набросились,что он не может потерпеть. А чего терпеть? За писечку вступились?
Звездолётчица• 15 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Та він не хотів її вбивати.
Випадково.
П´яний був, штовхнув у груди.
Забув, що ніж у руці.
Любив.
От читаєш таке. Люди-люди, от чому не живеться в мирі і коханні...
Танцепесенная• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
він так не вважає
А ви як вважаєте?
Звездолётчица• 15 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Відкрити шампанське і святкувати!
Яка Ви позитивна жіночка, супер!)))
3@йk@• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
я розумію, але він перший почав, я просила так не робити так
а він не слухав, я попереджала
от і відзеркалила
тільки йому можна так робить, а мені ні
))) у вас був діалог ти коза, ні ти? Ніхто не знає що у вас там було і що ви наговорили, але так бувають межі, які не можна без наслідків переходити, що ви там дзеркалили тільки вам із чоловіком відомо.
Анонимушка• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
це давно було, не зараз
Он тогда долго вас уговаривал простить за рукоприкладство?
Яичница с беконом• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
дура
Никакая Ві не дура, зачем так о себе говорите? Если Вы ему наговорили обидных слов, значит на то была причина. Не звоните и не унижайтесь, пусть обдумает всё, если поймёт свою вину, то будет просить прощение и вернется, если нет, то и на фиг он нужен. Не переживайте, что случилось, то случилось.
Скокмоно - стокнуно• 15 августа 2023
Я напишу про свій досвід. Коли нашому сину було трохи більше року, чоловік в припадку спонтанного гніву почав бити малого по жопі. Я навіть не зрозуміла, як опинилась біля нього, але пам´ятаю, що я проверещала лише фразу ’не бий його!’. Забрала малого і пішла на кухню. Чоловік псіханув, одягнувся і пішов надвір, сів в машину і поїхав. Саме цікаве, що в пориві гніву він не забув забрати всі гроші й своє золото.
Так що гнів гнівом, а добре контролював свій план дій.
Треба ось так• 15 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Та він не хотів її вбивати.
Випадково.
П´яний був, штовхнув у груди.
Забув, що ніж у руці.
Любив.
Отэто любоф ❤️… отэто я понимаю. Вот!, какими бывают настоящие чувства
Добра всем!• 15 августа 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Яка Ви позитивна жіночка, супер!)))
Ага, тільки тут на форумі) А в житті нервова, постійна тревожність, це після розлучення
Просто Фіфа• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
я йому весь мозок через це заїла, що це рукоприкладство, він каже я накрутила нічого такого там не було, я невдало пожартувала на його думку
А навіщо виносити мозок? Якщо вирішили пробачити, то більше про це не згадуйте. Спокійно, але твердо сказати, що ви це терпите перший і останній раз. А те, що ви описуєте, це рольові ігри, от догралися, чоловік ваші правила гри не приймає.
Все возможно• 15 августа 2023
Ответ дляЛасунка
Кінець старого це завжди початок нового
Так и в новом автор будет себя вести также. И очень скоро новое опять станет старым. Может к себе усилие приложить?
автор Червона калина • 15 августа 2023
Ответ дляАнонимушка
ні
Звездолётчица• 15 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Все налагодиться! Спочатку на форумі позитивчику, потім у житті почнете. Всьому свій час. Любіть і плекайте себе, все буде добре!
3@йk@• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
я теж, в мене мати така
але він перший почав
))) що почав, на рівному місці підійшов і сказав ти....? Так не буває, сварки відбуваються слово за слово.
ТаЕщеОптимистка• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
а він не слухав, я попереджала
от і відзеркалила
тільки йому можна так робить, а мені ні
Може він вас спеціально виводив з себе, щоб потім мати привід піти ?
Яичница с беконом• 15 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Та він не хотів її вбивати.
Випадково.
П´яний був, штовхнув у груди.
Забув, що ніж у руці.
Любив.
Это шутка такая? Нечего было написаться и толкаться, от такой ’ любви’ надо подальше держаться.
ДваДваВісім• 15 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
а він не слухав, я попереджала
от і відзеркалила
тільки йому можна так робить, а мені ні
відзеркалила ?
тобто він спочатку вам сказав перший «купу всього»??