Впораюсь зі всим• 15 августа 2023
Що дотепне відповідати коли чоловік цікавиться чи ти заміжня?
Впадаю трохи в ступор коли чоловіки починають ставити якісь ідіотські питання-натяки, щоб зрозуміти чи ти заміжня.
На кшалт - а що чоловік скаже?
Або й просто - а ви в шлюбі?
Чомусь завжди тут гублюся.
На кшалт - а що чоловік скаже?
Або й просто - а ви в шлюбі?
Чомусь завжди тут гублюся.
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ви до конкурсу стендаперів готуєтеся?
Чому б ні?
Бабулька• 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Начхати мені на моду.
Я хочу щось дотепне і про це написала.
Дотепність - це риса характеру, а Ви, очевидно, не така, якщо аж тему на форумі створили. Вище голови не стрибнеш
Тётушка Лошадь• 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Чому б ні?
Може тому, що до цього треба мати хист? Переказ чужих жартів/ статусів з контакту/ та ін виглядає жалюгідно
Майструю крила• 15 августа 2023
У старого истек срок годности я так понимаю, но выбросить жалко😂
Мастер Класс• 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Ну от мені починають натяка спочатку кидати: а що чоловік скаже? І я розумію що це пробивають мій стан, але я гублюся що на таке відповісти - я не заміжня чи чоловіка не існує? Ну таке щось.
ну так обидві ж відповіді нормальні, чого тут губитися)))
- нічого не скаже, бо я ще не заміжня
- нічого не скаже, бо його поки не існує
Або просто відповідаєте ’думаю що нічого’ і нехай собі далі пробивають або питають прямо)))
- нічого не скаже, бо я ще не заміжня
ВыФсеВрете• 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Розлучитися і казати, що вільна не розглядаєте?
Вам телефонограмма• 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
це банально
А як Ви далі будете діалог вести, щоб не банально було? Будьте собою.
Слава Українi• 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
А ви співайте: «вонаааа, зіронька моя»)) підходьте творчо))
Альфред Шнитке• 15 августа 2023
’Невже ви думаєте, що такій жінці як я міг би щось вказувати чоловік, навіть якби він був?’
’А ваша жінка що б сказала?’
’Коли зустріну свого чоловіка - обов´язково поцікавлюся його думкою з цього приводу’
’А ваша жінка що б сказала?’
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляБабулька
Нам ніщо не заважає змінюватися і пробувати щось нове
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну то не використовуйте, я ж вас не змушувала наче.
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляМайструю крила
Або просто - термін його дії добігає кінця, дякую)
Нехай щастить• 15 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Я так довыделывалась в свое время, теперь незамужем, детей нет и вообще у меня никого нет
Зв´язку нуль
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
не розглядаю
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ну мені спочатку треба цей кордон ніяковості подолати, щоб думати як вести далі.
ВыФсеВрете• 15 августа 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
не розглядаю
Ну тоді дійсно, лишається один стендап)
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
’А ваша жінка що б сказала?’
О, друге взагалі бІмба)
Третє візьму на замітку, дуже дякую.
Без образів• 15 августа 2023
І що тут ідіотського? Правильні питання. Для мене, наприклад, дуже принципово це. Я категорично проти спілкування з одруженим.
Без образів• 15 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Что значит ’гублюся’? Вы забываете есть у вас муж или нет?
Ні, ну у мене було два роки що ми розійшлися, але не розлучені. Хоча фактично кожен жив своїм життям. Тому так)) іноді не знала що відповісти
Тракторні війська• 15 августа 2023
Ответ дляБез образів
Когда спрашивают ’замужем’, то интересует не штамп в паспорте, а прибывание в отношениях. Что тут не знать?
Без образів• 15 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Ага, а потім ’ в сенсі ти розлучатися йдеш???? Ти ж казала що вільна???’
Тракторні війська• 15 августа 2023
Ответ дляБез образів
Когда потом? Потом и расскажете, что не оформлен развод. Люди, вы вообще умеете коммуницировать или дистанционка поотшибала умения?
Без образів• 15 августа 2023
Автор, ви б просто були сама собою. Хочеться дотепу?- він сам якось по собі з´являється ( іноді той потік фіг зупинеш🫣). А іноді потрібно відповісти прямо, без ’ жартів’. Але це все класно, коли воно органічно. І дуже помітно коли нервові заготовки людина говорить/ пише.
Без образів• 15 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Звісно що не вміємо. То ж тільки ви вмієте. А всі інші так, без вас і два слова не звяжуть
Нехай щастить• 15 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Как это связи нуль?
Так просто. Що б ви не казали, на наявність кавалерів це не впливає
Впораюсь зі всим
• 15 августа 2023
Ответ дляБез образів
Сюрпрііііз!