Свезло так свезло• 15 августа 2023
Коли виплатять декретні допологові
Привіт) хто знає, коли виплатять декретні допологові кошти від того моменту як відкрили лікарняний на вагітність та пологи на 126 днів
Дякую всім ща відповіді
Упругая попка• 15 августа 2023
Ответ дляKatya_mit_
Мне выплатили через полтора месяца после подачи в Совбез
А с каких пор Совет Безопастности больничные по беременности и родам оплачивает ?
Katya_mit_• 15 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Ну я так как не работала, шла в Совбез с справкой что в роддоме дали и оформляла, а послеродовые уже цнап оформлял сразу с свидетельством о рождении
Чай не пью, только кофе• 15 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Хіба хочеш? Мусиш.
Упругая попка• 15 августа 2023
Ответ дляKatya_mit_
Куда шли ? В Совбез ( Совет Безопастности ) ? Или все-таки в собес ( відділ соціального забезпечення ) ?
Katya_mit_• 15 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Ну сейчас это соц зашита называется, я никак не привыкну
Katya_mit_• 15 августа 2023
Ответ дляУпругая попка
Ой, да😁извиняюсь
Упругая попка• 15 августа 2023
Ответ дляKatya_mit_
Оно так назывется последние 30 лет .
Напланетянка• 15 августа 2023
Автор, зараз виплачують дуже швидко, я подавала заявку в ПФ вранці, то ввчечері вже кошти були на рахунку. Від відкриття лікарняного десь +7 днів, коли він стає ’готовий до сплати’, тоді можна формувати заявку.
Свезло так свезло
• 15 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Дякую за Вашу відповідь
Я принесла на роботу лікарняний ( хоча можна було не йти) вчора
А лікарняний відкрили в минулу п’ятницю
Сподіваюсь, гроші прийдуть в аванс або хоча б в зарплату((((
А лікарняний відкрили в минулу п’ятницю
Напланетянка• 15 августа 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Дякую за Вашу відповідь
А лікарняний відкрили в минулу п’ятницю
У вас паперовий? Вони ж наче вже всі електронні. Декретні не прив’язують до авансу/зп. Як кошти надійдуть вам їх перерахують. На наступному тижні мають бути.
Свезло так свезло
• 15 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Ні
Електронний виявляється
Просто мені лікарка моя роздрукувала на всяк випадок
А я якось не зрозуміла і повезла його на роботу😀
А вони в кадрах посміялись з мене і сказали що дарма їхала
Бо все електронно прийшло
Дуже надіюсь , що на наступному тижні будуть 🙏🙏🙏🙏
Дякую ще раз Вам за Вашу відповідь🙏
Гарного та мирного вечора 🥺🙏😇
Електронний виявляється
Бо все електронно прийшло
Дякую ще раз Вам за Вашу відповідь🙏
Гарного та мирного вечора 🥺🙏😇
Пупуговка• 17 августа 2023
Я у травні оформлювала, 11 травня відкрили лікарняний, за тиждень він готовий до сплати, бухгалтер може одразу зробити заявку у пенсійний, гроші впадуть на рахунок організації за два-три дні, як тільки будуть на рахунку, то вже можна перерахувати вам.
Але багато залежить від бухгалтера.
Мені головбух тільки 30 травня перерахувала, хоча гроші на рахунку були вже девʼятнадцятого, бо вона ніколи не виплачувала ці лікарняні і не знала як це робиться, тому довго чекала.
Але багато залежить від бухгалтера.
Свезло так свезло
• 17 августа 2023
Ответ дляПупуговка
Але багато залежить від бухгалтера.
Дякую Вам за відповідь
Сподіваюсь, наш бухгалтер в цьому розуміється🙏