Ламборджини• 15 августа 2023
Клятий цилюліт.
Вага 55 при зрості 168. Верх уже сухий, одні кістки, а низ весь цилюлітний, як у бабусі.
Ну от що робити з цим?
Поділіться, будь ласка, що для вас було дієвим?
Ну от що робити з цим?
Ламборджини
• 15 августа 2023
Ответ дляОце так цабе
Ну дивіться, з вашим типом фігури(в мене теж такий), щоб позбутися целюліту, треба повністю змінити життя, качатися, харчуватися інакше, включаючи всі спортивні добавки, целюліту не буде, але у вас буде сухе тіло з жахливими грудьми, і навряд привабливіше, ніж зараз. Як на мене це завелика ціна за те, щоб почуватися в шортах впевнено. Ви можете покращити ситуацію массажами, обгортаннями і автозасмагою. Короткі спідниці в міжсезоння можна носити з колготками, а зараз влітку носити міді.
Так, от вони вже жахливі.
Бабо-лебідка• 15 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Абсолютно всю. І тверді сири в тому числі. І через місяць побачите інші ноги
Фігня це все. Не їм молочки майже 10 років, мій цилюліт зі мною.
Мій не такий• 15 августа 2023
Автор, спробуйте багато ходити, от якщо є час, то не їдете 4-5 зупинок, а йдете, можна середнім, можна швидким кроком + якщо в шортах, або штанях, то підходьте до будь-яких тренажерів, їх зараз просто в кожному дворі майже та парках, і робіть розтяжки (одна нога зігнута в коліні, інша пряма, як полушпагат), дууууже була у дивована через 1-1.5 мцсяці, мало того, що знову повлазила у свої шорти нормально, а не втягувала живіт та дупу максимально, так ще й целюліт потроху став зникати
Є ще книга ’растягівайся і раслабляйся’, там нескладні вправи, але також дієві, спробуйте і це і ходити пішки, тільки не дивіться кожного дня у дзеркало - а як там мої ноги - а просто крокуйте кожного дня не менше 10-15 тис. кроків
Зяблик протестант• 16 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ого. А чим замінити сири??
Моя улюблена страшко• 16 августа 2023
Ви як моя сестра. Мені теж 40, ріст 163, вага 53. Не товста, фігура гарна, але ці целюлітні ляхи(((( і шкіра якась не пружна.
Я спортивна, дуже багато хожу, велосипед, не їм цукру. Але він є! І ще з молодості!
Допомагає масаж вакумними баночками, ще водорослями обгортаю, то менше, але всеодно є
Эт вернячОк• 16 августа 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Ого. А чим замінити сири??
А що в них такого необхідного організму, що варто заміняти?
Nelly-4875• 16 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Ой, я убрала всю молочку и ноги ни на грамм не похудели. Сахар, мучное, соленое, жирное и так не ем, алкоголь тоже не пью, короче не на всех оно работает 😬
Эт вернячОк• 16 августа 2023
Ответ дляNelly-4875
Значит вы ’компенсировали’ другим. Значит ваша средняя калорийность за период (неделя/месяц) превышала норму. Если вы не едите молочку и (якобы!) не едите сахар; то это не значит, что другими продуктами вы не перебираете норму. Это первое.
Если прочтёте огромное количество этикеток соусов и многих продуктов, где написано типа ’фитнес’ или ’хелси’, то сильно удивитесь.
Не бывает так, чтобы человек был на дефиците и не худел. Ну, или у него инсулинорезистентность.
Зяблик протестант• 16 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Кальцій
Эт вернячОк• 17 августа 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Кальцій
Він більше ні де не міститься? Тільки в сирі? А ви впевнені, що той кальцій у вас засвоюється? У вас здоровий шкт на 100 відсотків?
Nelly-4875• 17 августа 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Да какие соусы, я их отродясь не ем😀 у меня из жирной еды это куриные отбивные раз в месяц😀 про скрытый Сахар знаю, но я ем достаточно простую еду, каша с мясом и салат овощной, какой уж тут сахар.
Эт вернячОк• 17 августа 2023
Ответ дляNelly-4875
Значит вы - уникальный человек))
Ответ дляNelly-4875
Хє-хє, та сама фігня. Багато років без молочки, без напівфабрикатів, і подібного. Цукор лише в чорному шоколаді. З Нового року майже повністю виключила глютен. І що,? І нічо😂 Целюліт на сторожі
Ответ дляMarmu
ну то вам показані силові тренування, або плавання (я мене зараз у 41 менше цилютілу, ніж у 30 було, хоча вага збільшилася з 52 до 55 кг), але я займаюсь з тренером у басейні, це перша тренерка, з якою з´явились результати. Ще рекомендую комплекси лімфодренажні, вони дуже допомагають.
А розкажіть, будь ласка, як Ваші тренування побудовані?
Ответ дляNellinook
Плавання? У мене тренер, щоб я не думала над цим, у самої не вистачає дисципліни))) спочатку пару басейнів розминки якимись стилями. Потім можуть бути різні вправи: 4 басейна королем на швидкість, 2 на боку, 2 тільки на руках з калабашкою між ногами. З досточкою ноги брасом. Ну і типу такого, загалом десь до години, в залежності від самопочуття, бо я дуже вимотуюсь від них подивіться у ютюбі або форумах, впевнена, що там купа тренувань прописано. Але я уже кілька років ходжу і щоразу у тренера мільйон зауважень до техніки.
Ответ дляMarmu
Дякую!!!