Aishiteru• 15 августа 2023

Кому погано від молока?

Я обожнюю цикорій, але не люблю просто з водою. Іноді пила з молоком, але після нього погано.

Згадала сьогодні, що знайома китайка підігрівала соєве молоко для мене, вирішила спробувати з цикорієм - смак супер! Дівчата, спробуйте, шлунок не болить, ніякого болю, нічого, наче водичка.

Може, когось виручить такий лайфхак. Спробую ще манну кашку зробити з цим соєвим молоком)
автор Aishiteru • 15 августа 2023
Думаю какао теж можна!

Дело было давно• 15 августа 2023
Безлактозне використовую
Кондуктор трамвая• 15 августа 2023
Е моё, теперь молока хочу
автор Aishiteru • 15 августа 2023
Ответ дляДело было давно
Безлактозне використовую
Мій мозок сприймає його як лактозне і починає посилати невірні сигнали 😂
Реанимация• 15 августа 2023
Я люблю рослинне молоко. Тільки шукаю без цукру. Хоча проблем від звичайного не маю. То ж якщо фінанси дозволяють, купую дороге рослинне. А не дозволяють, шикую на коровʼячому
Замулена ріка• 15 августа 2023
А Ви щось чули про недостатність ферменту лактази, та, як наслідок - лактозну непереносимість?
Мой_ужин• 15 августа 2023
Обожаю молоко, но я от него воняю и тягучии слюни

автор Aishiteru • 15 августа 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Звісно, писала про це спеціальну статтю)
Миловидна леді• 15 августа 2023
Вживаю лише безлактозні молочні продукти.
автор Aishiteru • 15 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Так, я купила з цукром за 1£ і без цукру за 50р, акція в Лідл.

50р це десь 23 грн мабудь.
Снегопадка• 15 августа 2023
Я обожаю молоко,но после него бегаю в туалет ((
Ждушечка• 15 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Безлактозне молоко-не панацея, тому, що є ще алергія або непереносимість коровʼячого (або іншого) білка, і молочний цукор тут ні до чого
автор Aishiteru • 15 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
В мене не те щоб діарея, просто тяжкість, наче каміння наїлась. І вздуття)
Снегопадка• 16 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Так у меня, ещё и бурчание в животе сильно,
Вообщем я забила и не обращаю внимание, пью когда хочется,ну и капучино обязательно с молоком
Даже иногда замечаю что нормально проходит, может организм сдался
автор Aishiteru • 16 августа 2023
Ответ дляСнегопадка
В мене то нормально то ні, організм іноді кричить про допомогу, іноді змиряється)

Але я зараз притримуюсь дієти, тому він мабудь в захваті.
Чебураха з перцем• 16 августа 2023
В Украине было плохо от молока, раздувало живот, в Польше и Англии пью его стаканами как в детстве. Всё.
автор Aishiteru • 16 августа 2023
Ответ дляЧебураха з перцем
Я перший час в Англії теж літрами пила. А ось знову тобі…
Ніколи не збрешу• 16 августа 2023
Вживаю лише рослинне. Ось сьогодні випила в кафе лате зі звичайним молоком. Зараз живіт надувся, як вагітна. Дискомфорт жесть.
Пишущаяся• 16 августа 2023
Я читала, что цикорий плохо сочетается с животным молоком

БоВжеВільна• 16 августа 2023
Мне не нравится соевое на вкус. От молока там одно название. Для меня классика - коровье.
А вот недавно• 16 августа 2023
У мене взагалі відносини з молоком не склались. Мене вивертає тільки від запаху, про смак мовчу. Але, чомусь капучіно пью, морозиво їм, а от від просто молока буеее. В першому класі викладач змусила молочну кашу їсти, от вона всю мою нелюбов до молока і побачила. Теж саме з маслом.
Коплю на груди• 16 августа 2023
Жутко болит кишечник и вздутие. Я не сразу врубилась от чего. Даже яичники болели