Цибулька зла• 16 августа 2023

Соромно, 70+

Чоловік 70+ років, підкатує до жінки 56 років, позорище.
Дуже неприємна ця ситуація, бо цей чоловік мій батько, мама померла недавно. Ця жінка явно серйозно до нього не відноситься. Мені ця ситуація неприємна, огидна і взагалі яка може бути любов у 70+. Жінка симпатію не проявляє, але дозволяє, щоб за нею упадали. Він посміховище в цій ситуації. Що можна зробити? Чи не вмішуватися?
Жена аллигатора• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Я цю історію знаю від знайомих, бачили як він бігає до неї, він мені нічого не розказував. Для нього я типу не вкурсі. Але для себе все перевірила. Строчить їй любовні смс, запрошує на побачення. Вона це все читає, інколи ставить вподобайки, інколи пише добрий ранок, добраніч. Виглядає він жалюгідно в цій ситуації.
Влаштуйте йому взбучку, він протверезіє. Ви разом живете?

автор Цибулька зла • 16 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Окремо
НеКонец-Света• 16 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
За що робити взбучку дорослій людині? За те, що донька лізе батьку в труси?
40ка• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Отож не треба, а мій батько певно думає, що він ще ого-го мачо.
У них взагалі самооцінка до неба
Salsa-24da• 16 августа 2023
До мене в мої 33 підкатував чоловік на пляжі🙈🤣, років 70.

Я була в а…ї.
Діло будо в Італії
Salsa-24da• 16 августа 2023
Взагалі не розумію чого ви вчепилися до батька.
Знайде собі кохання - вам же менше проблем.
автор Цибулька зла • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ага і приведе її в будинок? Навіщо вона мені в батьківському будинку?
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Ви за своїм будинком дивіться.

Нажили щось?
автор Цибулька зла • 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ви за своїм будинком дивіться.

Нажили щось?
Удалено администрацией...

НеКонец-Света• 16 августа 2023
Батько - це не ваша власність, як і не був власністю вашої мами. Причин, чому бігав, може бути маса, але вас вони не обходять. Вас не питали.
Шануйте пам´ять мами, не пліткуйте і не шукайте нічого. Бо це не шанування матері, це загоне в могилу і тата.
Дайте йому пожити хоч пару років ще. Подихати. Люди які кохають, забувають про хвороби. Вы не будете його доглядати і витягувати з депресії. Чи будете строчити теми, чому я маю доглядати старого блядуна? І так і так аюви це скажете, цей пост тому підтвердження. То ж дайте батьку самому вирішувати, як йому провести останні роки свого життя
ЯяяКакаджамбо• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Это его дом. Сам построил, без Вашей помощи. Кого хочет, того и ведёт. Ваш дом где? Что Ваши дети делить будут?
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Удалено администрацией...
🤣🤣🤣
«Дитино», займайтеся власним дорослим життям і відчиняться від тата)

Житло маю своє, чого і вам бажаю)
Любимка-анонимка• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Це не ваша справа, що думає ваш батько.
Вкаблучках• 16 августа 2023
Хай бігає,то вже вікові зміни.
НеКонец-Света• 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
🤣🤣🤣

Житло маю своє, чого і вам бажаю)
Ви ж розумієте, що пише жінка десь віку 50, або 50+
Чую, що нас тролять. Не може бути таких чудних
Любимка-анонимка• 16 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Хай бігає,то вже вікові зміни.
Чому вікові зміни? Чоловіки бігають за жінками і в 20, і в 40, і в 60, і в 80. Немає ніякої різниці насправді .
ЯяяКакаджамбо• 16 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Так Автор лицемерную масочку страдающей по маме уже сняла. Своего ничего не заработала и потому бесится, что в дом, не ей построенный, отец может кого-то привести.
Шеллар• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Да, з такими дітьми дійсно краще майно на котиків переписати. Гарна донька і в труси залізла, і в особисту переписку батька, і на майно лапу наклала.
автор Цибулька зла • 16 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
От якраз я його і доглядала, оплатила операцію, реабілітацію і як оклигав, то подався в любов з головою.

Ро30BbIu_CJIoHuK• 16 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
У нас знакомый вдовец женился через три месяца после похорон на женщине с ребенком, ей тогда было 32, ему 68. Родили еще общего. Любовь. Но там дед огромный начальник, очень богатый.
Ви навіщо людині депресію робите, вона справитись негодна з тьотею а потенційний братик чи сестричка взагалю загонять в комплекси!!!! Так і доньці мабуть так саме, як і жінці за якою батько приударити вирішив
Дюйм оф о4ка• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Удалено администрацией...
Реально много одиноких женщин со взрослыми детьми хотят переехать, чтобы свое жилье им оставить, не мешать молодой семье. Детишки поощряют мамкину любовь к дядьке с жильем.
Salsa-24da• 16 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Я теж подумала про тролінг
ЯяяКакаджамбо• 16 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
🤣🤣🤣

Житло маю своє, чого і вам бажаю)
Там печаль, ’дитинке’, по ходу, 40+, а за душой ничего...
автор Цибулька зла • 16 августа 2023
Ответ дляВкаблучках
Хай бігає,то вже вікові зміни.
Він посміховище. Мені про це знайомі розповіли, що з нього всі сміються.
ЯяяКакаджамбо• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
А хатку себе построили?
НеКонец-Света• 16 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Це тролиха. Людина, яка дійсно в жалобі по мамі, буде бажати тільки найкращого татові. Бо він єдиний родич на землі для неї. Але її обходить тільки хата. Можно блядуна в пансіонат для ментально хворих оформити. Так хата скоріш їй перейде
Любимка-анонимка• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
А як це взагалі взаємопов’язано- допомога рідним та їх особисте життя?
НеКонец-Света• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Це був ваш вибір. Ви робили операцію йому, щоб він вам в ногах кланявсч? Чи дім переписав? Чи ви робили для тата, тому що уе ваш тато?
автор Цибулька зла • 16 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Як мінімум хотіла, щоб поводив себе достойно.
Таракашечка• 16 августа 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Пусть на вас все добро переоформит сначала, а потом личную жизнь устраивает.
Своё добро отец вправе оставить тому , кому посчитает нужным !