Цибулька зла• 16 августа 2023

Соромно, 70+

Чоловік 70+ років, підкатує до жінки 56 років, позорище.
Дуже неприємна ця ситуація, бо цей чоловік мій батько, мама померла недавно. Ця жінка явно серйозно до нього не відноситься. Мені ця ситуація неприємна, огидна і взагалі яка може бути любов у 70+. Жінка симпатію не проявляє, але дозволяє, щоб за нею упадали. Він посміховище в цій ситуації. Що можна зробити? Чи не вмішуватися?
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Може Ви й праві, треба обмежити його фінансування.
Можна приховати його паспорт і документи на нерухомість, бо закохатися нормально, а приховувати від вас це не дуже дзвіночок

Спішу - перекидаюсь• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Я думаю, що чоловік 70+, має бавити оніків, і ходити в кружки по інтересах, а не бігати за жінками 50+.
о,онуки!!! це вирішується просто- берете жити батька до себе, і він бавиться з рідними онуками, спілкується з вами, і може в кружках ще приймати участь.
вам слабо??
Відморожена• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Він посміховище. Мені про це знайомі розповіли, що з нього всі сміються.
Так з вас теж всі сміються, що ви контролюєте з ким в ліжку ваш батько
Відморожена• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Бо дамочка шукала чим би поживитися, а бачу по повідомленнях, що зараз таких багато людей. Шукають собі стариків і певно хочуть заволодіти майном.
У вас чоловік є?
Життє Бентежне• 16 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
А я скажу, что мне тоже было бы неприятно, если бы мама недавно умерла, а тут сразу кобелизм проснулся. Скажите, что вы тролль, если не понимаете такого?
К счастью Вы не понимаете как жить одному, когда привык с кем-то.
Моя мама умерла, папа за ней лежачей год ухаживал. А потом выть начал. Мы пару недель с ним побыли, но работа и другой город - уехали. А он один.
Болеть начал.
Я очень рада была, когда он начал на свидания ходить. Ожил хоть. Одна отшила, со второй не вышло, на третьей женился. Отличная у меня мачеха. Папе на момент маминой смерти было 65. Женился в 67. Сейчас 69. Я за него рада.

И сразу напишу - мне все равно на наследство. Это его нажитое и он имеет право им распоряжаться сам. Я взрослая, чтобы что-то от родителей ждать.
Файна цьоця• 16 августа 2023
Тю автор, это его жизнь. Он ещё в состоянии клитор поласкать той женщине.
Весотехник• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Ага і приведе її в будинок? Навіщо вона мені в батьківському будинку?
А ви там до чого?
Це ЙОГО будинок
Життє Бентежне• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Контрольные слово - батьківський будинок.
Весотехник• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Удалено администрацией...
Ну, власне, все зрозуміло.
Вам не дає спокою, що хтось загарбає будинок, який в думках вже ВАШ

Весотехник• 16 августа 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Батько - це не ваша власність, як і не був власністю вашої мами. Причин, чому бігав, може бути маса, але вас вони не обходять. Вас не питали.
Шануйте пам´ять мами, не пліткуйте і не шукайте нічого. Бо це не шанування матері, це загоне в могилу і тата.
Дайте йому пожити хоч пару років ще. Подихати. Люди які кохають, забувають про хвороби. Вы не будете його доглядати і витягувати з депресії. Чи будете строчити теми, чому я маю доглядати старого блядуна? І так і так аюви це скажете, цей пост тому підтвердження. То ж дайте батьку самому вирішувати, як йому провести останні роки свого життя
До чого там батько.
Будинок, розумієте?
Не дай Боже приведе батько жіночку
А автор вже вважає, що то її
Дюйм оф о4ка• 16 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Ну, власне, все зрозуміло.
И что тут плохого? Советчицы тоже хотят чтобы их имущество досталось детям, а не хахалю.
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
Ответ дляВесотехник
До чого там батько.
Будинок, розумієте?
Не дай Боже приведе батько жіночку
А автор вже вважає, що то її
А чий, чужої жінки
Весотехник• 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
А чий, чужої жінки
Будинок батька.
І ще ніяких жінок немає.
ЖивунаБагамах• 16 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Будинок батька.
І ще ніяких жінок немає.
Так, але він не вічний і будинок дістанеться чужій жінці і її дітям
Життє Бентежне• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Запишіть це - почитаєте років в 60.
Відморожена• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Тобто Ви дійсно вважаєте - це нормою?
Я приїжджаю, привожу продукти йому, ліки, плачу комуналку. А він після мого від´їзду бере солодощі які я привезла йому і біжить до молодиці 50+. Я дійсно маю бути спонсором його стосунків?
Це дійсно нормально після смерті дружини з якою прожив 50 років бігти до відносно молодої жінки?
Це нормально строчити любовні смс діду 70+ років серед ночі ?
От дивіться. Ви йому привезли ті цукерки. Тому ваш батько сам вирішує що з ними робити. Хоч собакам віддасть.
Не привозьте, не платіть. Якщо вам це не подобається
Бадабум• 16 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Скажите, что Вы тролль?
Троль звичайно
автор Цибулька зла • 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Нічого не розказує мені. Я теж не говорила з ним на цю тему. Я ще відходжу від шоку.
Весотехник• 16 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Він дістанеться тому, на кого батько заповіт напише

Бадабум• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Я цю історію знаю від знайомих, бачили як він бігає до неї, він мені нічого не розказував. Для нього я типу не вкурсі. Але для себе все перевірила. Строчить їй любовні смс, запрошує на побачення. Вона це все читає, інколи ставить вподобайки, інколи пише добрий ранок, добраніч. Виглядає він жалюгідно в цій ситуації.
Яка тупезна вигадка
Життє Бентежне• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
То через рік після смерті, а по смерті моєї мами ще й року не пройшло.....
Мій почав зустрічатись з першою жінкою через пів року після смерті мами.

І яза нього рада. Він не самотній.
Кава з адреналіном• 16 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Болеть начал.

Я не знаю? Я развелась после 15 лет брака, что попало мне не нужно, поэтому с кем попало не встречаюсь
Бадабум• 16 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
З шоком то тре до лікаря
Кава з адреналіном• 16 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Ну, власне, все зрозуміло.
Об этом бы думала почти каждая, не надо притворяться, что это не так. Левая женщина, которая без году неделя с ним может получить все. Блин, ну надоела белопальтовость и идеальность здесь )
Життє Бентежне• 16 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
А где написано, чтт у папы автора шо попало. Судя по всему обычная женщина. Ему нравится.
Если Вам кто-то понравится - будите терпеть из-за памяти к бывшему?
Кава з адреналіном• 16 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Вы написали мне, что я не знаю, что такое быть одной. Я вам ответила, что ваши выводы в корне неверны. Зачем вы делаете выводы о незнакомых людях? Улыбнуло просто )
Реанимация• 16 августа 2023
В моєї подруги помер вітчим. І мама лишилася сама. І через певний час прийшла до подруги з розповіддю, що один чоловік запропонував їй стосунки і і вона прийшла до дочки за порадою. І, в дочки була реакція, як у автора: яка така любов може бути в такому віці, не позорь мене, якщо зв´яжешся, не приходь, я не хочу і чути про таке позорисько, шо люди скажуть і тд. Ітог. Мама живе сама багато років. Ні подруг, нічого, одинока людина, хворобливо вимагає уваги від доньки, іпохондрія та й купа реальних болячок. Донька носиться з нею, каже, важко, часу бракує, зашивається. Плюс, по господарству треба змотатися допомогти, хоч і своя робота з ранку до ночі.
Альдебаран• 16 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Бо в нього деменція, і це ненормально після смерті щаводити стосунки.
Чому не нормально і зразу деменція?
PS деменція по іншому проявляється.
Кава з адреналіном• 16 августа 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Нет, но и после развода на мужчин не кидалась. Я ж не животное
Життє Бентежне• 16 августа 2023
Ответ дляКава з адреналіном
Вы разошлись из-за непонимания, с там умер любимый человек.
Эти разные вещи