Кручу хвости• 16 августа 2023
Підстави для відстрочки від мобілізації
Стаття 23 закону про мобілізацію має пункт 6.2 Відстороненню від мобілізації підлягають жінки і чоловіки чиї близькі родичі загинули під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони.
Тобто цей пункт не містить обмеження у вигляді наявності статусу військовослужбовця у загиблого і не вимагає безпосереднього взяття участі у стриманні збройної агресії.
Питання до військових юристів, чи людей що втратили близьких родичів під час повномасштабного вторгнення, чи вдалося вам на підставі цього взяти відстрочку від мобілізації??? Чи може порадите толкового юриста по даним військовим питанням Київ
Відкрита кримінальна справа, була судово-медична експертиза після ексгумації, чоловік виступає як потерпілий у справі по вбивству батьків
Заліковий троль• 16 августа 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Долгая бюрократия будет, но не сдавайтесь
А толку, призвали вже ( племінника )
Кручу хвости
• 16 августа 2023
Ну має ж бути хоч якийсь спосіб не йти на війну? Що сісти у в´язницю?
Нульовий сантиметр• 16 августа 2023
Мабуть нереально, бо військових з нуля навіть записують як мирняк
Заліковий троль• 16 августа 2023
Ответ дляКручу хвости
Найміть адвоката, як буде кримінальне впровадження, то суд дає умовний термін на декілька років
Під час виконання терміну не призивають
Таки практики є, на ФБ в групах є всі ці пояснення юристів
Під час виконання терміну не призивають
Кручу хвости
• 16 августа 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Під час виконання терміну не призивають
Дякую! Тобто дають повістки, одну другу, нікуди з ними не йдеш, і потім відкривають кримінальне впровадження?
Заліковий троль• 16 августа 2023
Ответ дляКручу хвости
Якщо просто не йдеш - то не відкривають нічого
Це тільки вже після медичної комісії, так тоді відкривають кримінальне впровадження
Fotografkiev• 16 августа 2023
Ответ дляКручу хвости
Я це і мала на увазі, що люди могли брати участь, все було в окупації люди виживали як могли
Тобто могли і стримувати рашистську агресію
А як ви це доведете? Для підтвердження відстрочки від мобілізації надають документи, а ви які документи надасте?