Хто користувався такою щіткою?вона реально допомагає прибрати у важкодоступних місцях?
Щастя-здоровля• 16 августа 2023
Я такі собі роблю із старої шкарпетки та дротяного вішака з хімчистки 😂
Stepa_nida• 16 августа 2023
Таким не користувалась, але не думаю, що буде якась різниця між звичайною мікрофіброю
В мене коли є настрій, я swiffer duster беру, прикольна штука