Королева краси• 16 августа 2023
Масажист в Ужгороді
Дівчатка, порадьте гарного масажиста в Ужгороді, який зможе записати на цьому або наступному тижні на прийом. Бабуся ось тільки поїхала на відпочинок в Ужгород, пробуде там 14 днів, по дорозі дуже боліла спина. Хочемо її відразу записати до якогось лікаря на масаж.
Не цілуюсь з бодуна• 16 августа 2023
Я в масажному салоні Beauty Space на масаж ходила. Непоганий там майстер був, але то в минулому році. Вона здається вже виїхала за кордон
Королева краси
• 17 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дякую, але вже сама знайшла в інтернеті. Записала вчора тут бабусю на наступний тиждень на масаж. Ужгород їй дуже сподобався. Поки освоюється, ходить на екскурсії. Вже і подружку там собі знайшла.