Тень льва• 16 августа 2023
Черга на кордоні, автобуси
Яка ситуація?Волинські переходи цікавлять
Дякую)
Тра Ля Ля• 16 августа 2023
Ответ для2_soldi
Ні, залишилось проїхати. Яка черга ще не знаю
Напишіть будь-ласка тут враження, бажаю, щоб Ви швидко перетнули кордон
Ответ дляТра Ля Ля
Проїджали кордон через Угринів. Черги з автобусів не було, хвилин 40 чекали поки попередній закінчать перевіряти, десь годинку наші перевіряли і годинку поляки. Вважаю, що це добре.
Спілий баклажан• 16 августа 2023
Ответ дляКидстаффовка
Автобусом чи авто? Що буде у вересні, коли студенти їхатимуть...
Авто но и автобусы проходили полный осмотр каждого , каждой сумки
Спілий баклажан• 16 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
Девочки! Это ОЧЕРЕДИ на ВЫЕЗД из Украины или наоборот - НА ВЪЕЗД?
Выезд