Редисочка• 16 августа 2023

Продовжіть речення

Після війни я….
Хтомолодець? Я!• 16 августа 2023
Буду продолжать говорит на русском языке

Дайте подумать• 16 августа 2023
Обісруся
Что первое пришло в голову по фрейду.
Ответа не знаю.
Детские_Будут?• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Головне, робіть це грамотно, і в усному, і писемному мовленні.
буреЛОМКА• 16 августа 2023
Буду летать куда хочу из Киева, когда хочу, с кем хочу
А я нівроку• 16 августа 2023
Куплю металошукач і буду прочісувати ліс поруч з моїм домом, меточно і по квадратах. Якщо не зассуся на це наважитися.
Хтомолодець? Я!• 16 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Обучайте в школе. В чем проблема?
буреЛОМКА• 16 августа 2023
Ответ дляА я нівроку
А де ваш дім?
Детские_Будут?• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Обучайте в школе. В чем проблема?
Моя ні в чому) Вам не завадило б трошки грамотності, не розумію, чим вас так сильно зачепила доброзичлива порада?
ПрипоРошенная• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
У вас, по справжньому, високі цілі)

А я нівроку• 16 августа 2023
Ответ длябуреЛОМКА
А де ваш дім?
В Миколаєві. Наша квартира в домі в 200 метрах від лісу, в якому я любила гуляти до війни.
Хтомолодець? Я!• 16 августа 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Обучайте языку в школе. Должно быть 4 языка: украинский, русский, английский и на выбор
Детские_Будут?• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Станете міністром освіти і визначатимете, які саме мови будуть до вибору на вивчення. Успіхів на кар´єрній драбині! (грамотність не завадить при спілкуванні будь-якою мовою, українською, російською, івритом тощо. Це вам так, на замітку))
ПрипоРошенная• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Російська в школі? Для кого, для чого?
А я нівроку• 16 августа 2023
А ще продовжу донатити, тільки після війни виберу якійсь фонд для реабілітації військових.
задумчивая мордочка• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Давайте уж как-то сами, пожалуйста
ЯНаПэПэ• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ні, не має, мову окупантів ми вчити не будемо. Якщо вам потрібно, то вчить її самостійно. А то ще раз прийдуть рятувати нас.
Добротная• 16 августа 2023
Поїду в Кримські гори
Заместитель Анонима• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
руцький язик гудбай! Не повинен він бути у нас! наспасали вже носіїв орчиної мови
Одні думки• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Где должно и кто должен? Или это вам так по телевизору сказали?

Домовенок Кузя• 16 августа 2023
Мені не подобається це речення. Краще. Після нашої перемоги я буду подорожувати Україною, поїду в Мелітополь, Бердянськ та Крим :)
Домовенок Кузя• 16 августа 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Кому нахрін здалась російська мова, щоб ще її в школі вивчати.