Крию матом страшно• 16 августа 2023
Порадьте базу чи може дачу в оренду на декілька днів (Київська та сусідні област
Поїхати в тихе місце на природу, дивлюсь готелі - ціни космос. Можливо знаєте варіанти. Підходить і готель, і будинок, і дача. Якшо буде вода поряд - ідеально, але не принципово. Дякую)
Сколько_мне_лет?• 16 августа 2023
Базы отдыха смотрели на десне?
Там попроще чем Глебовна/соби и тд
Безсовісна кума• 16 августа 2023
Загугліть
Пилиповичі відпочинок
Там три бази є
Басейн в одній є
Це між Клавдієво і Бородянкою
В Бучі з басейном Вікторія парк отель
Все це в лісі
Класно
Пилиповичі відпочинок
Там три бази є
Басейн в одній є
Це між Клавдієво і Бородянкою
В Бучі з басейном Вікторія парк отель
Все це в лісі
Класно
Там-тарарам• 16 августа 2023
Гирло десни, 500 грн. Поряд річка. Окремі будиночки. В кожному є холодильник і плита. Ще є будиночки за 900 там є всі зручності, але вони постійно зайняті, так що треба питати
Грушки-яблочки• 16 августа 2023
Ответ дляТам-тарарам
а як називається?
Лялькодзьоб• 16 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
а як називається?
Так и называется. В Гугле первая ссылка на базу
Грушки-яблочки• 16 августа 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
дякую
Грушки-яблочки• 16 августа 2023
автор, подивіться:
база КПІ (вишгородський напрямок)
база Метро (Десна)
база мінфіну (Козин)
санаторій Жовтень
інші приватні - Глібовка, Сосновель і т.п, зараз всюди купи народу
база КПІ (вишгородський напрямок)
база Метро (Десна)
база мінфіну (Козин)
санаторій Жовтень
Грушки-яблочки• 16 августа 2023
Ответ дляКрию матом страшно
ой! Дякую вам за пропозиції. Буду дзвонити зараз
душе багато баз по Вишгородському напрямку, дивіться в гуглі
Мій не такий• 16 августа 2023
Дачі навряд чи, люди здають/знімають на все літо. Не чула про дачу подобово.
Как_б_не_так• 17 августа 2023
Ответ дляLizavel
А Ви там були? Сподобалось? Пляж гарний?
Так,сподобалось,ось тут подивіться фото будиночків різних у них,є на деревах,є звичайні,якщо хочеться тиші то беріть подалі від дит.майданчиків,батутів
Свого пляжу в них нема,в один бік є вихід до Десни,хв.10,а в другий через магазин хв 15 вийдете до Дніпра
Ответ дляКак_б_не_так
Дякую, А Ви самі готували?
Как_б_не_так• 17 августа 2023
Ответ дляLizavel
Дякую, А Ви самі готували?
Так,робили шашлики та овочі гріль..на території немає кафе,в 100м є магазин продуктовий
Біля кожного будиночку мангал,в будинку була невеличка кухня з настольною електро- плиткою,у нас була на 2комфорки,є чайник,вся посуда,мийка,холодильник
Ответ дляКак_б_не_так
Суперово, дякую вам дуже. Бо я не люблю бази з басейнами, там,як правило, всі товчуться і басейни маленькі))) а ось таке затишне місце це кайфффффф
Как_б_не_так• 17 августа 2023
Ответ дляLizavel
Так,там немає ні лазні,ні басейнів,ні кафе,ми без дітей були,то просили подалі від дит майданчиків, тенісних столів,батутів і т.п
Бронюйте заздалегідь,не завжди є вільні будиночки в них,особливо на вихідні