Прибираю щодня• 16 августа 2023

Коагулограма

Будь ласка, хто розбирається, допоможіть з результатом. Вже писала раніше пост, була перша вагітність завмерла, зараз вагітна другий раз, начиталась за тромбофілію. Здала поки Коагулограму, показник виділений червоним менший чим норма навіть, в інеті пишуть що це може означати схильність до тромбів. Треба бігти в давати на тромбофілію? Чи це невелика погрішність? Можливо хтось знає, допоможіть 🙏🙏
Наталья-a250• 16 августа 2023
Обсудите со своим доктором,тк кроме тромбофилии,если она есть,надо сдать АФС