Качка в тапцях• 17 августа 2023

Свет буде? Взимку?

Гарна новина.
Думаю, краше буде, я все одно морожу ягоди.
Бо варення ж не втримає вітаміни, там один сахар.

❗️Інститут вивчення війни оцінив здатність України пройти опалювальний сезон під обстрілами

В зведенні йдеться, що попри постійний військовий тиск, зусилля України з нарощування запасів палива, швидше за все, увінчаються успіхом і забезпечать достатні запаси палива протягом зимового періоду, що наближається."

Ми витримаємо, то ж нічого, готуємо смаколики.
Крайня невістка• 17 августа 2023
Ответ дляMacOS-ница
Можно результаты соцопроса, который вы провели? Или не нужно писать ’никому ’, ’все’ и т.д. И я вам не пишу ничего, не отвлекайте и вы меня.
У Вас какие -то двойные стандарты

Вы же сами до этого написали -

’ Это форум. Напомнить его функции? Или сами разберётесь?’
Для вас Советчица - это форум, где Вы пишите что хотите и кому хотите, но другим указываете что писать.Чудесно
MacOS-ница• 17 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
У Вас какие -то двойные стандарты

Вы же сами до этого написали -

Я написала вам, что уже занимаюсь другим делом. Вы мне ничего интересного не можете написать. Поэтому не хочу, чтобы вы меня отвлекали ерундой. Хорошего дня.
Чемодан-Вокзал-Майами• 17 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Хто б сумнівався)) В мене генератор.
далеко с ним уедеш если отопление центральное?
Кишмишная Мая• 17 августа 2023
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В приватному будинку без проблем.
Файна дівка• 17 августа 2023
Не вірю, що знову не буде обстрілів по енергосистемі. Рашисти будуть намагатися знову нас добити. Купуємо інвертор, ставимо сонячні панелі на дах будинку. Дуже не дешево, але світло буде
Ольга-f5e3• 17 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Звичайно витримаємо, бо у всіх вже є вдома генератори, акумулятори та інше . Всі вже засвоїли алгоритм життя під час блекауту і не розгубляться
Да, у нас тут у каждой в квартире по генератору стоит
Кишмишная Мая• 17 августа 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Для квартир теж є альтернативні прилади.
ШобВам_КакНам• 17 августа 2023
Ответ дляКачка в тапцях
А що зелень робите? Я ріжу і в морозилку
сушу
Пушкининиана• 17 августа 2023
Ответ дляПолуничка
Не у всех, многим это не по карману
Кому не по карману, тот объединился с соседями и купили вместе. В доме у моих родителей так и сделали
Опля Картопля• 17 августа 2023
И какой прилад потянет электропечь?
В доме родителей при отключении элэн отключается и вода. Прошлой зимой район 5 суток был без света, соответсвенно воды и отопления, дома с электроплитами
Полуничка• 17 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Много кому не по карману, люди живут от ЗП до ЗП, они лишний фрукт ребенку не могут купить, вы как не в Украине живёте....
ПушАпница• 17 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Смаколик. То їх так ковбасить ))
Це українське слово. А ось що таке ’свет’, не зрозуміло
Ольга-f5e3• 17 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Например какие?
Пліткарка• 17 августа 2023
Мене мучає одне питання. Чому всю осінь -зиму були такі проблеми зі світлом, і тут в один момент, кінець лютого- початок березня різко всюди врубили світло, з тиждень наладилося вуличне освітлення. Невже так різко полагодили? Мені здається, нас дурять, і при тому ж жорстко....
Кишмишная Мая• 17 августа 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Например какие?
За два роки можна було знайти варіант.
Ольга-f5e3• 17 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
За два роки можна було знайти варіант.
Напишите вариант
Кишмишная Мая• 17 августа 2023
Мій варіант не підійде. Шукайте самі
Kidstaff Bot• 17 августа 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Одяг та сумки• 17 августа 2023
Ответ дляКишмишная Мая
В приватному будинку без проблем.
ви читали очем я написала о центарльном отопление- зачем оно в приватному будинку?