Пустощі-веселощі• 17 августа 2023

Чи може чоловік закохатись в незнайомку?

Чи можуть чоловіки, так як і жінки закохатись в образ? Або просто у зовнішність? Не знаючи нічого про саму жінку, яка вона
Кофр для ноги• 17 августа 2023
Могут и ещё как)

Интимная• 17 августа 2023
Про кохання з 1 погляду шось чули? Всі ми любимо образи з дитинства.
Патриоточка• 17 августа 2023
Могут. А образ люди придумывают в своей голове
Йцфыяч• 17 августа 2023
«Незабудка, незабудкаааа, иногда одна минутка..значит больше чем года а а…)))))навіть пісні про то є
ЧукИГеки• 17 августа 2023
Так. Дурень і думкою радіє. (с)
ПолБатона• 17 августа 2023
Влюбиться, захотеть да. Но не полюбить.
ПекельнаКрасуня• 17 августа 2023
Дурачки конечно могут. Дурачков у нас полно)
Щира українка• 17 августа 2023
Да, не раз такое было.
Щира українка• 17 августа 2023
Ответ дляПекельнаКрасуня
Это вы от злости, что в вас таким образом никто не влюблялся

ПекельнаКрасуня• 17 августа 2023
Ответ дляЩира українка
а пообщавшись еще меньше хотели влюбляться))
Инфотуфелька• 17 августа 2023
Захотеть трахнуть - да. Полюбить- нет
Руда ліса• 17 августа 2023
Я колись так побачила чоловіка, він стояв з моєю колегою, щось розповідав, здалеку на нього глянула, прямо очі відвести не могла, одразу вирішила що буде мій.
Потім кілька місяців не бачила його, випадково зустрілися згодом, він теж потім казав що одразу помітив мене у колі колег, і так, він став моїм, це були щасливі два роки)
viter33• 17 августа 2023
Може))
Навіть просто у фото))
ПолБатона• 17 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
А чого тільки два?
Руда ліса• 17 августа 2023
Ответ дляПолБатона
А чого тільки два?
Він помер
ПолБатона• 17 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Він помер
Співчуваю😢
Оновлена версія• 17 августа 2023
Часто чую на роботі, як чоловіки обговорюють акторок , зазвичай закордонних. Тіпа, ’ото вона бомба’, ’ я б з такою’, ’ у ліжку б таку’. Чоловікам від 30 до 55. Завжди таке чула, як і від жінок.
Мієму колись Шерон Стоун у молодості подобалась)) Не питала, хто зараз.
D_A_V• 17 августа 2023
привіт, я чоловік.

Зазвичай, ми лише так і закохуємся саме в образ- і саме він нас збуджує і нам не потрібно знати особистості життя, проблем та такого іншого.
D_A_V• 17 августа 2023
Ответ дляОновлена версія
зараз багатьом Кім Кардашян

Natali95-95-95• 17 августа 2023
Ні, тому що їм потрібно пощупати) А от захопитися може.
Руда ліса• 17 августа 2023
Ответ дляПолБатона
Співчуваю😢
Що було - загуло, 08.08.2023 вийшла заміж за чудового чоловіка, він мій подарунок від Бога за усе що я пережила у своєму житті