Конотопська відьма• 17 августа 2023
штраф за достроковий виїзд з орендованої квартири
підписували б договір, де штраф за достроковий виїзд = двом місяцям оренди?
Конотопська відьма
• 17 августа 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Нет
але якщо цю суму поділити, наприклад, на 7-8 місяців (до кінця зими), то сума виходить все одно в межах бюджету, але на крайній верхній межі
пу_пугренчик• 17 августа 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Вы где ?
Грибной_Дождик• 17 августа 2023
Якщо ціна орендни значно нижче ринку, то так, в іншому випадку ні.
А який з них штраф за дострокове припинення?
А взагалі вони трохи поплутали береги.
Міняйловна• 17 августа 2023
Обычно пишут за сколько вы должны предупредить. Иногда это и три месяца.
И весь этот срок вы обязаны оплатить - выехали вы или нет.
Да. Подписала бы.
Мы так и снимали. Предупредить о выезде надо было за три месяца.
Да. Подписала бы.
Тут надолго• 17 августа 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нифига аппетит. Или вы не в Украине?
Типу в Україні можна витворяти все що завгодно з орендою, а десь потрібно дотримуватись порядку?
ОливьЕЖечка• 17 августа 2023
ну давайте чесно: ви плануєте пожити 1 місяць і звалити? якщо ні, то в чому проблема? не укладайте договір більше ніж на 4 місяці, якщо стрімаєтесь
П.С. орендодавцям теж не прикольно, бігать виселять, прибирать і знову заселять, через 1-2 місяці
ОливьЕЖечка• 17 августа 2023
Ответ дляТут надолго
то саме така позиція
Ластовиння• 17 августа 2023
хотіли орендувати складське приміщення. один з пунктів договору-якщо по закінченню терміну угоди орендар не виселяється, орендодавець не гарантує орендарю , що його фізичний стан не зазнає змін. якщо виселення не відбувається на протязі 5 діб, орендар може зникнути з поля зору родини, друзів, співробітників. як вам таке? це у Кропивницькому
Тут надолго• 17 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
А взагалі вони трохи поплутали береги.
І в чому попутання берегів?
Хата на мати• 17 августа 2023
по суті так же всюди - беруть заставу за 2-3 місяці і не повертають при достроковому розірванні договору.
у мене так і підписано, а що робити, договір типовий.
Копирайторша• 17 августа 2023
Ответ дляКонотопська відьма
В смысле поделить? Если на всю жизнь поделить то вообще копейки.
Грибной_Дождик• 17 августа 2023
Ответ дляТут надолго
І в чому попутання берегів?
Ми живемо у буремний час, обставини бувають різні, тим більше зараз в Україні, стандарний пункт з повідомленням за місяць і оплатою його, навіть якщо раніше поїхали цілком нормальний.
Розумію, що хазяїн може вказуваьюти будь-які забаганки.
Копирайторша• 17 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Да, это адекватно.
Тут надолго• 17 августа 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
В буремний час потрібно звикати до порядку у всьому. А події які зараз відбуваються можна винести окремим пунктом
Куда_бежать• 17 августа 2023
Ответ дляТут надолго
Наоборот. Если не в Украине, то штрафы и все правила воспринимаются нормально. Мол, там так принято
А если в Украине, то обнаглели
Блакитне небо• 17 августа 2023
У нас всегда в договоре был пункт, если выезжаете раньше чем через год после подписания договора залог не возвращается( сумма за месяц). После года могли и за неделю предупредить и ок. Но как правило жили не меньше трёх лет
Уси Пуси• 17 августа 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Нифига аппетит. Или вы не в Украине?
А как вам штрафы за весь срок ‘неиспользованной’ аренды? То есть, не живешь, но платишь до срока окончания договора? Нормальная практика для долгосрочной аренды в европейских странах. У автора еще нормально, всего два месяца.
В гости звали?• 17 августа 2023
Нет, конечно. Обычно залог - стоимость аренды за месяц - возвращается если жильцы ничего не поломали. Ну захотел хозяин оформить залог за 2 месяца - ну ладно, можно и за 2, но пусть возвращает если всё целое. А то что вам предлагают - это наглость чистой воды.
А если там в квартире напротив живёт каждую ночь горланящий алкаш к которому ходят дружки-наркоманы которых соседи боятся? А если сверху - многодетная семья в которой дети целыми днями прыгают на пол с диванов?
Это хозяин нормальной квартиры будет прописывать нормальные условия в договоре, а вот хозяин квартиры где невозможно жить станет прописывать такие чтобы квартиросьемщики остались подольше (чтобы им было материально не выгодно уезжать) примерно такие
Уси Пуси• 17 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Для таких випадків короткострока/подобова оренда, тоді й ціна вища, що логічно.
Конотопська відьма
• 17 августа 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
договір на рік.
є імовірність, що весною потрібно буде повертатись в інше місто
Конотопська відьма
• 17 августа 2023
Ответ дляБлакитне небо
в мене залог і так є, це окремо
Конотопська відьма
• 17 августа 2023
Ответ дляУси Пуси
хочу попросити замінити на ’попередити за 2 місяці’.
але переживаю, що мене пошлють..